Neohodnoceno

Úzká umělá vagina - vibrátor pro muže s USB

Masturbátor vybaven 10ti vibracemi, zvukem a dobíjecím USB. Úzký realistický otvor a černý obal.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 6930438704963
Značka: SHEQU
1 399 Kč –14 % 1 199 Kč
Kategorie: Umělé vaginy a vibrátory pro muže
Barva: černá, tělová
Materiál: silikon, TPE - měkký plast, ABS - termo plast
Velikost: neuvedeno
Voděodolnost: neuvedeno
Úzká umělá vagina s vibrací a USB (2)
Akce
1 399 Kč –14 %

Diskrétní masturbátor, se kterým nikdo nebude znát vaše malé a příjemné tajemství. realistický tvar ve formě vagíny a 10 vibračních funkcí. Chcete-li zvýšit tlak, můžete si přidat jednoduchým stisknutím. 

Zmínily jsme, že je velmi úzký? Ano, tento masturbátor má úzký otvor, pro vytvoření silnější penetrace.

Jednoduše stiskněte tlačítko zapnutí / vypnutí po dobu 3 sekund, abyste si mohli začít užívat. Navolte si i vibrace pro zdokonalení požitku. A hudba? Ano dokonce i hudbu Vám k masturbaci tento kamarád poskytne.

 

Použijte svůj oblíbený lubrikant a kondom na vodní bázi, abyste dosáhli super mokra. Doporučujeme například PJUR.

Ke správnému čištění použijte čistič hraček z naší nabídky zde. A silikonových prášků na renovaci, nikdy však nepoužívejte chemikálie, které by mohly masturbátor poškodit.

 

SHEQU

 

Umělé vagíny neboli masturbátory jsou zde, aby konečně probořily vtípky mezi muži kolem mužské masturbace. Jde o radikální řez ve způsobech masturbace. Nejsou to už jen stejnosměrné pohyby rukou. Masturbátory s realistickou vagínou, vibracemi, výčnělky, umělými zadečky a pysky podle známých pornohereček, jsou naprosto úžasným způsobem jak pokořit vrchol mužské rozkoše.

Masturbace není jen uspokojení osamoceného muže. Je to skvělá sexuální hračka i pro zpestření zážitků při mileneckém sexu. Pokud se žena nestydí může tohoto pomocníka vytáhnout v situaci, kdy ona sama momentálně nemůže milenci poskytnout sexuální neřesti.

Umělé vagíny jsou nejčastěji vyrobeny ze silikonu, který se velmi snadno přizpůsobuje lidské teplotě a po nanesení lubrikačního gelu se stává kluzkým, což umožňuje snadnou a naprosto skvělou penetraci.

Uvolněte se a užijte si nový a mnohem lepší rozměr masturbace.

 

Specifikace:

  • 10 vibračních funkcí
  • Hlasová funkce
  • Flexibilní a texturou rukáv
  • Dobíjecí pomocí USB
  • Silikon, TPR + ABS
  • Snadné čištění
  • Vhodný s lubrikanty a konzervačními prostředky na vodní bázi
  • Nepoužívejte masážní oleje, tělové vody, benzín, aceton ani jiné chemikálie

 

MATERIÁL VÝROBKU

U tohoto výrobku je silikon použit na části, které přicházejí do kontaktu s tělem a materiál TPR a ABS je použit na funkční prvky (tlačítka, držadla atd.)

 

EROTICKÉ POMŮCKY - UMĚLÉ VAGÍNY ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastický, neporézní a hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.

 

TPR neboli termoplastická guma (mix plastů a syntetického kaučuku) je hypoalergenní, elastický, měkký a ergonomicky přizpůsobivý materiál. Díky své struktuře je velmi příjemný a reálný na dotyk (nejvěrněji imituje lidskou kůži). Je nejčastěji voleným materiálem při výrobě sexuálních pomůcek. Nevýhodou je jeho vyšší poréznost, díky které je třeba klást důraz na pravidelnou hygienu.

ABS plast je jedním z nejbezpečnějších materiálů užívaných pro výrobu erotických hraček. ABS neobsahuje ftaláty (změkčovadla), takže je bezpečný při používání. Navíc nemá na povrchu žádné póry ve kterých by se mohly usazovat a množit bakterie. ABS (Acrylnitril Butadien Styrol) má další výhodu v tom, že se lehce čistí (horkou vodou či lihovým přípravkem). Je velmi pevný a tuhý a proto je skvělý pro vibrační erotické pomůcky, skvěle přenáší vibraci. Netlumí tedy výkonnost vibračních motorků. Vibrace se přenášejí většinou do celého těla vibrátoru.