Neohodnoceno

USB vibrátor pro muže OWEN s vyhříváním

Masturbátor vybavený 6ti vibracemi se 3mi úrovněmi intenzity. Vyhřívání do 40°C. Magnetické USB nabíjení. Černý s červenými detaily

Skladem (> 5 ks)
Kód: 8436583792087
Značka: ACTION
1 150 Kč
Kategorie: Umělé vaginy a vibrátory pro muže
Barva: černá/červená
Materiál: silikon
Velikost: 8 x 8 x 13 cm
Voděodolnost: voděodolný

Masturbátor Owen má zvláštní design vytvořený pro velmi pohodlné uchopení s hlubokým tunelem, který perfektně obejme Váš penis což maximalizuje potěšení. Je vyroben z vysoce kvalitního silikonu, který je měkký a bezpečný pro tělo i životní prostředí. Jeho matné černé tělo a zářivě červený interiér ho dělá velmi lákavým. S realistickým vzorem ve tvaru úst je to perfektní společník pro každou chvíli.

Můžete si vychutnat 6 vibračních režimů a 3 různé úrovně intenzity, ale to není všechno. S inovativním topným systémem můžete zažít nízkou teplotu 35 ° C nebo vyšší teplotu 40 °C pro případ, že chcete chvíle s tímto masturbátorem pořádně rozpálit. Ovládejte všechny tyto funkce velmi snadno pomocí intuitivních a snadno použitelných ovládacích prvků.

Jedete na výlet? Vezměte Owen kamkoli budete chtít, je plně vodotěsný a má magnetické USB dobíjení. Můžete jej také použít kamkoli budete chtít, velmi snadno se čistí a jeho hladina hluku je minimální, pouze 60 dB, nikdo nebude znát vaše tajemství. 

Tento masturbátor je skvělý pro muže, kteří nejsou vyznavači realisticky vypadajících umělých vagín a chtějí něco co plnohodnotně splní účel použití a přitom nenaruší normální sexuální život. 

 

Použijte svůj oblíbený lubrikant a kondom na vodní bázi, abyste dosáhli super mokra. Doporučujeme například PJUR.

Ke správnému čištění použijte čistič hraček z naší nabídky zde. A silikonových prášků na renovaci, nikdy však nepoužívejte chemikálie, které by mohly masturbátor poškodit.

 

AKCE

 

Umělé vagíny neboli masturbátory jsou zde, aby konečně probořily vtípky mezi muži kolem mužské masturbace. Jde o radikální řez ve způsobech masturbace. Nejsou to už jen stejnosměrné pohyby rukou. Masturbátory s realistickou vagínou, vibracemi, výčnělky, umělými zadečky a pysky podle známých pornohereček, jsou naprosto úžasným způsobem jak pokořit vrchol mužské rozkoše.

Masturbace není jen uspokojení osamoceného muže. Je to skvělá sexuální hračka i pro zpestření zážitků při mileneckém sexu. Pokud se žena nestydí může tohoto pomocníka vytáhnout v situaci, kdy ona sama momentálně nemůže milenci poskytnout sexuální neřesti.

Umělé vagíny jsou nejčastěji vyrobeny ze silikonu, který se velmi snadno přizpůsobuje lidské teplotě a po nanesení lubrikačního gelu se stává kluzkým, což umožňuje snadnou a naprosto skvělou penetraci.

 Uvolněte se a užijte si nový a mnohem lepší rozměr masturbace.

 

Specifikace:

 • 6 vibračních režimů a 3 úrovně intenzity
 • Tepelná funkce - do 40 °C
 • Tichý a výkonný motor
 • Pro tělo bezpečný vysoce kvalitní lékařský silikon
 • Magnetický USB dobíjecí - více energie
 • Nízká hlučnost: <60Db
 • Napětí: 3,7 V
 • Baterie: 1000 mAh> 60 minut
 • Bez obsahu ftalátu a BPA 
 • IPX6 vodotěsný
 • Ovládání pomocí LED osvětlení
 • Osvědčení; FDA schváleno
 • Rozměry: 7,6 cm x 8 cm x 13 cm

Nabíjení:

S magnetickou USB nabíječkou umožňuje pohodlné ovládání. Nezapomeňte ji před prvním použitím plně nabít (může to trvat až 3 hodiny).

Řešení problému:

V případě chyby nebo potíží s používáním zkuste stisknout tlačítko zapnutí / vypnutí po dobu 5 sekund. Pokud to stále nefunguje, neváhejte nás kontaktovat.

Eliminace:

Likvidace elektronických zařízení musí být provedena v souladu s předpisy pro nebezpečný odpad platnými v Evropské unii a v dalších evropských zemích nebo v souladu s místními předpisy respektujícími likvidaci odpadu ve vaší zemi.

Součást balení:

V akčních boxech najdete eleganci, smyslnost, modernost, pozornost k detailům a potěšení, zejména potěšení.

 • Strojek-masturbátor
 • USB kabel
 • Manuál
 • Taška na skladování

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - MASTURBÁTORY ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastický, neporézní a hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.