Neohodnoceno

USB nabíjecí vibrační kroužek na penis - černý

Jednoduše řešený vibrační erekční kroužek. Výčnělky pro stimulaci klitorisu a snadno ovladatelné vibrace. 

Skladem (> 5 ks)
Kód: 8436583790014
Značka: INTOYOUT
799 Kč
Kategorie: Vibrační erekční kroužky
Barva: černá
Materiál: silikon
Napájení: USB nabíjecí
Velikost: neuvedeno
Voděodolnost: voděodolný

Prsten určený pro osobní potěšení. Výkonný, odolný, jednoduše řešený erekční kroužek pro tvrdší erekce a výbušné orgasmy. Je vodotěsný a plně dobíjecí přes USB, takže si ho můžete vzít kamkoli a použít jej kdykoli chcete. 

Je perfektní také k použití ve dvojici. Aby si vaše partnerka mohla užít nejen silnější a trvalejší erekci, přidali jsme výčnělky, které stimulují klitoris a nenechají ženu vydechnout.

Díky výkonnému motoru si můžete užít 10 vibračních funkcí. 

Chcete-li zahájit zábavu, jednoduše stiskněte tlačítko ON / OFF po dobu 3 sekund, při každém stisknutí přepnete mezi jeho 10 vibračními funkcemi. Chcete-li vibrace vypnout, stiskněte tlačítko ON / OFF na 3 sekundy.

 

Pro příjemnější stimulaci použijte lubrikační gel na vodní bázi z naší nabídky zde. Budete tak mít jistotu, že lubrikační gel nepoškodí vaši sexuální hračku.

Dále také životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

INTOYOU P LINE

 

Erekční kroužek může nejen napomoci muži k prodloužení ejakulace, ale může také obsahovat vibrace či výčnělky, které ukážou sedmý div světa ženskému klitorisu. Ach bože... Dokážete si představit, ten nový rozměr Vašich sexuálních zážitků?

UPOZORNĚNÍ! Nemůže dojít k úplnému zaškrcení penisu a zastavení průtoku krve. Dlouhodobé a časté používání zařízení ke zlepšení erekce může způsobit prasknutí krevních cév, krvácení a podlitiny. Toto zařízení může také zhoršit stávající zdravotní stav. Zařízení ke zlepšení erekce by měla být vždy používána s uvážením.

 

Specifikace:

  • 10 vibračních funkcí
  • Funkce 1,5 hodiny na jedno nabití
  • Výkonný motor
  • Tichý, hluk méně než 60 dB
  • Snadné použití
  • Lékařský silikon
  • Voděodolný
  • Dobíjecí pomocí USB