Neohodnoceno

Umělá vagina ve zlatém designu - ZADEK

Masturbátor, umělá vagína, umělý zadek, umělý anál... Ať už jste zvyklý na jakýkoliv název těchto druhů hraček tak vám zaručujeme, že vás přesně tento nezklame.

Skladem (4 ks)
Kód: 6959532318104
Značka: PRETTY LOVE
999 Kč
Kategorie: Umělé vaginy a vibrátory pro muže
Barva: bílá, černá/zlatá
Materiál: silikon
Velikost: 21 x 8 cm
Voděodolnost: neuvedeno

Masturbátor, který simuluje zadek, způsobí, že sólová hra už nikdy nebude jako dřív. 

Krásný obal této umělé vagíny - umělého zadku ve zlaté barvě a vnitřní stimulační prostor v bílé barvě působí luxusním dojmem.

Tunel je vyroben ze silikonu a tvrdého plastu, aby byl pocit těsný, ale příjemný. 

 

Pro příjemnější penetraci použijte lubrikační gel z naší nabídky zde. 

Životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

UmPRETTYLOVE

Navrženo v USA s nejvyššími standardy kvality.

 

Umělé vagíny neboli masturbátory jsou zde, aby konečně probořily vtípky mezi muži kolem mužské masturbace. Jde o radikální řez ve způsobech masturbace. Nejsou to už jen stejnosměrné pohyby rukou. Masturbátory s realistickou vagínou, vibracemi, výčnělky, umělými zadečky a pysky podle známých pornohereček, jsou naprosto úžasným způsobem jak pokořit vrchol mužské rozkoše.

Masturbace není jen uspokojení osamoceného muže. Je to skvělá sexuální hračka i pro zpestření zážitků při mileneckém sexu. Pokud se žena nestydí může tohoto pomocníka vytáhnout v situaci, kdy ona sama momentálně nemůže milenci poskytnout sexuální neřesti.

Umělé vagíny jsou nejčastěji vyrobeny ze silikonu, který se velmi snadno přizpůsobuje lidské teplotě a po nanesení lubrikačního gelu se stává kluzkým, což umožňuje snadnou a naprosto skvělou penetraci.

Uvolněte se a užijte si nový a mnohem lepší rozměr masturbace.

 

Specifikace:

  • Malý lubrikační gel v ceně
  • Obal ve zlaté barvě
  • Rozměry: 20,5 cm x 8,4 cm
  • Materiál: silikon

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - MASTURBÁTORY, UMĚLÉ VAGÍNY ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastický, neporézní a hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.