Neohodnoceno

Umělá vagina ve zlatém designu - PUSA

Masturbátor, umělá vagína, umělá pusa, umělá ústa... Takto by se dal nazvat tento masturbátor. Ať už jste zvyklý na jakýkoliv název těchto druhů hraček tak vám zaručujeme, že vás přesně tento nezklame.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 6959532318128
Značka: PRETTY LOVE
1 059 Kč –6 % 999 Kč
Kategorie: Umělé vaginy a vibrátory pro muže
Barva: bílá, černá/zlatá
Materiál: silikon
Velikost: 21 x 8 cm
Voděodolnost: neuvedeno
Umělá vagina ve zlatém designu PUSA (3)
1 059 Kč –6 %

Masturbátor, který simuluje ústa, způsobí, že sólová hra už nikdy nebude jako dřív. 

Krásný obal této umělé vagíny - umělých úst ve zlaté barvě a vnitřní stimulační prostor v bílé barvě působí luxusním dojmem.

Tunel je vyroben ze silikonu a tvrdého plastu, aby byl pocit těsný, ale příjemný. 

 

Pro příjemnější penetraci použijte lubrikační gel z naší nabídky zde. 

Životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

PRETTYLOVE

Navrženo v USA s nejvyššími standardy kvality.

 

Umělé vagíny neboli masturbátory jsou zde, aby konečně probořily vtípky mezi muži kolem mužské masturbace. Jde o radikální řez ve způsobech masturbace. Nejsou to už jen stejnosměrné pohyby rukou. Masturbátory s realistickou vagínou, vibracemi, výčnělky, umělými zadečky a pysky podle známých pornohereček, jsou naprosto úžasným způsobem jak pokořit vrchol mužské rozkoše.

Masturbace není jen uspokojení osamoceného muže. Je to skvělá sexuální hračka i pro zpestření zážitků při mileneckém sexu. Pokud se žena nestydí může tohoto pomocníka vytáhnout v situaci, kdy ona sama momentálně nemůže milenci poskytnout sexuální neřesti.

Umělé vagíny jsou nejčastěji vyrobeny ze silikonu, který se velmi snadno přizpůsobuje lidské teplotě a po nanesení lubrikačního gelu se stává kluzkým, což umožňuje snadnou a naprosto skvělou penetraci.

Uvolněte se a užijte si nový a mnohem lepší rozměr masturbace.

 

Specifikace:

  • Inspirováno ústy
  • Malý lubrikační gel v ceně
  • Obal ve zlaté barvě
  • Rozměry: 20,5 cm x 8,4 cm
  • Materiál: silikon

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - MASTURBÁTORY, UMĚLÉ VAGÍNY ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastický, neporézní a hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.