Neohodnoceno

Umělá vagina Torrid od TORI BLACK

Velmi realistická umělá vagína. Vybavena pouzdrem v bílé barvě.

Skladem (2 ks)
Kód: 810476014711
Značka: FLESHLIGHT Girls
2 198 Kč –14 % 1 898 Kč
Kategorie: Umělé vaginy a stimulátory pro muže
Barva: bílá, tělová
Materiál: plast
Velikost: 25 x 10 cm
Voděodolnost: neuvedeno
Umělá vagina Torrid od TORI BLACK 2
Akce
2 198 Kč –14 %

Čekali jste na vydání našich nových umělých vagín Signature Sensation z řady Fleshlight Girl? Nyní byla tato přání vyslyšena a jsme nesmírně nadšení, že Vám můžeme tyto produkty nabídnout. 

Umělé vagíny od TORRI BLACK jsou prostě dokonalé. realisticky napodobují pravou ženskou vagínu, což Vás dostane dokonale do rauše. Máte rádi, když můžete ženu orálně uspokojovat? Dopřejte si tuto radost klidně i s touto umělou vagínou. Když si odmyslíte vzdychání tak ani nepoznáte, že máte v puse umělou věc.

Uchopení této umělé vagíny je snadné díky plastu ve kterém je uložena. Navíc je plast bílé barvy což působí vyzývavě. Navíc má i uzávěr pro bezpečné skladování či převážení.

 

FLESHGIRLS

Umělé vagíny neboli masturbátory jsou zde, aby konečně probořily vtípky mezi muži kolem mužské masturbace. Jde o radikální řez ve způsobech masturbace. Nejsou to už jen stejnosměrné pohyby rukou. Masturbátory s realistickou vagínou, vibracemi, výčnělky, umělými zadečky a pysky podle známých pornohereček, jsou naprosto úžasným způsobem jak pokořit vrchol mužské rozkoše.

Masturbace není jen uspokojení osamoceného muže. Je to skvělá sexuální hračka i pro zpestření zážitků při mileneckém sexu. Pokud se žena nestydí může tohoto pomocníka vytáhnout v situaci, kdy ona sama momentálně nemůže milenci poskytnout sexuální neřesti.

Umělé vagíny jsou nejčastěji vyrobeny ze silikonu, který se velmi snadno přizpůsobuje lidské teplotě a po nanesení lubrikačního gelu se stává kluzkým, což umožňuje snadnou a naprosto skvělou penetraci.

Uvolněte se a užijte si nový a mnohem lepší rozměr masturbace.

 

Specifikace:

  • Barva FleshTone
  • Průměr kanálu 1,3 cm
  • Délka 25,4 cm
  • Průměr 10,2 až 6,4 cm
  • Včetně perleťového pouzdra