Neohodnoceno

Masturbátor - umělý zadek s vibrací a přísavkou

Masturbátor neboli umělá vagína, která velmi napodobuje umělý zadek. Zažijte anální sex s tímto masturbátorem. Vibrace a přísavka pro ještě větší požitek.

Skladem (3 ks)
Kód: 6959532318012
Značka: PRETTY LOVE
1 199 Kč
Kategorie: Umělé vaginy a stimulátory pro muže
Barva: bílá
Materiál: neuvedeno
Velikost: 27 x 9 cm
Voděodolnost: neuvedeno

Masturbátor napodobující zadek je výrobek, který převládá nad všemi běžnými masturbátory. Jednoduše, máte rádi anální sex? Pokud ano tak právě proto, že anální sex je mnohem silnější, anální otvor je menší a penetrace tak nabírá úplně jiné grády. A přesně tohle Vám nyní nabízí i masturbátor neboli umělý zadek či anální otvor. 

Je vybaven silným přísavným držákem aby už nic nenarušilo Vaše silné dorážení, což právě útlý anální otvor vyžaduje. Masturbátor si můžete uložit do několik poloh v několikati úhlech a vyzkoušet tak, která pozice bude právě pro Vás nejlepší. 

Myslíte, že lepší už to být nemůže? Ale může ... Tento masturbátor je navíc opatřen vibracemi. Vyzkoušejte tu slast, kterou zažijete opravdu jen s tímto výrobkem. 

Penetrace s umělým análním otvorem je něco, co s ničím jiným nezažijete.

 

Použijte svůj oblíbený lubrikant a kondom na vodní bázi, abyste dosáhli super mokra. Doporučujeme například PJUR.

Ke správnému čištění použijte čistič hraček z naší nabídky zde. A silikonové prášků na renovaci, nikdy však nepoužívejte chemikálie, které by mohly masturbátor poškodit.

PRETTYLOVE

Navrženo v USA s nejvyššími standardy kvality.

 

Umělé vagíny neboli masturbátory jsou zde, aby konečně probořily vtípky mezi muži kolem mužské masturbace. Jde o radikální řez ve způsobech masturbace. Nejsou to už jen stejnosměrné pohyby rukou. Masturbátory s realistickou vagínou, vibracemi, výčnělky, umělými zadečky a pysky podle známých pornohereček, jsou naprosto úžasným způsobem jak pokořit vrchol mužské rozkoše.

Masturbace není jen uspokojení osamoceného muže. Je to skvělá sexuální hračka i pro zpestření zážitků při mileneckém sexu. Pokud se žena nestydí může tohoto pomocníka vytáhnout v situaci, kdy ona sama momentálně nemůže milenci poskytnout sexuální neřesti.

Umělé vagíny jsou nejčastěji vyrobeny ze silikonu, který se velmi snadno přizpůsobuje lidské teplotě a po nanesení lubrikačního gelu se stává kluzkým, což umožňuje snadnou a naprosto skvělou penetraci.

Uvolněte se a užijte si nový a mnohem lepší rozměr masturbace.

 

Specifikace:

  • Silná přísavka
  • Rozměry: 27 cm x 8,6 cm