Neohodnoceno

Umělá vagina průhledná v sadě

Průhledná umělá vagína v sadě s čističem hraček a lubrikačním gelem. Takhle máte v sadě vše co pro masturbaci potřebujete.

Skladem (1 ks)
Kód: 810476019822
Značka: FLESHLIGHT
1 899 Kč
Kategorie: Umělé vaginy a stimulátory pro muže
Barva: průhledná
Materiál: TPE - měkký plast
Velikost: 22 x 7 cm
Voděodolnost: neuvedeno
Umělá vagina průhledná v sadě
Novinka

Tento kompaktní pánský masturbátor simulující umělou vagínu je lehčí, kratší a diskrétnější než originál, takže je jeho použití kdekoli, kdykoli a jednou rukou snazší než kdy dříve. 

Balíček umělé vagíny Fleshlight GO je dokonalý zážitek v jedné krabici. Vše, co potřebujete, abyste si svou hračku Fleshlight GO mohli užívat a starat se o ni, se prodává jako jeden produkt.

 

Balíček Fleshlight GO Torque obsahuje:

  • Fleshlight GO Torque: Neutrální čirý masturbátor ​​uzavřený v čiré nádobě.
  • Fleshlube gel 100 ml
  • Čistič Fleshwash 100 ml

 

SVĚTLOMET

 

Umělé vagíny neboli masturbátory jsou zde, aby konečně probořily vtípky mezi muži kolem mužské masturbace. Jde o radikální řez ve způsobech masturbace. Nejsou to už jen stejnosměrné pohyby rukou. Masturbátory s realistickou vagínou, vibracemi, výčnělky, umělými zadečky a pysky podle známých pornohereček, jsou naprosto úžasným způsobem jak pokořit vrchol mužské rozkoše.

Masturbace není jen uspokojení osamoceného muže. Je to skvělá sexuální hračka i pro zpestření zážitků při mileneckém sexu. Pokud se žena nestydí může tohoto pomocníka vytáhnout v situaci, kdy ona sama momentálně nemůže milenci poskytnout sexuální neřesti.

Umělé vagíny jsou nejčastěji vyrobeny ze silikonu, který se velmi snadno přizpůsobuje lidské teplotě a po nanesení lubrikačního gelu se stává kluzkým, což umožňuje snadnou a naprosto skvělou penetraci.

Uvolněte se a užijte si nový a mnohem lepší rozměr masturbace.

 

Specifikace:

  • Barva čirá
  • Průměr kanálu 2,2 cm
  • Točivý moment textury kanálu
  • Délka 21,6 cm
  • Průměr 7,6 až 5,1 cm
  • Materiál: Real Feel Superskin - TPE

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - MASTURBÁTORY Z TPE

TPE neboli termoplastický elastomer (mix plastů a syntetického kaučuku) je hypoalergení, elastický, měkký a ergonomicky přizpůsobivý materiál. Díky své struktuře je velmi příjemný a reálný na dotyk (nejvěrněji imituje lidskou kůži). Je nejčastěji voleným materiálem při výrobě sexuálních pomůcek. Nevýhodou je jeho vyšší poréznost, díky které je třeba klást důraz na pravidelnou hygienu.