Neohodnoceno

Masturbátor - umělá vagína i anální otvor

Masturbátor 2v1. Umělá vagína i umělý zadek v jen obalu. Fialový obal a dva kryty na každý otvor.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 6931870502131
Značka: CHISA NOVELTIES
899 Kč –11 % 799 Kč
Kategorie: Umělé vaginy a stimulátory pro muže
Barva: fialová
Materiál: TPE - měkký plast, ABS - termo plast
Velikost: 19 x 8 cm
Voděodolnost: neuvedeno
Masturbátor umělá vagína i anální otvor 1
Akce
899 Kč –11 %

Tento masturbátor je ideální pro všechny vaše sexuální chutě. Na jedné straně simuluje vagínu a na straně druhé zase anální otvor neboli zadek.

Tato umělá vagína se zadkem v jednom je praktickou a žádoucí hračkou pro volné chvíle.

Vnitřní otvor dlouhý 19 cm s průměrem 7,5 cm jsou jistě dostačující pro všechny běžné délky penisu.

 

Pro příjemnější penetraci použijte lubrikační gel z naší nabídky zde. 

Životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

CHISA

 

Umělé vagíny neboli masturbátory jsou zde, aby konečně probořily vtípky mezi muži kolem mužské masturbace. Jde o radikální řez ve způsobech masturbace. Nejsou to už jen stejnosměrné pohyby rukou. Masturbátory s realistickou vagínou, vibracemi, výčnělky, umělými zadečky a pysky podle známých pornohereček, jsou naprosto úžasným způsobem jak pokořit vrchol mužské rozkoše.

Masturbace není jen uspokojení osamoceného muže. Je to skvělá sexuální hračka i pro zpestření zážitků při mileneckém sexu. Pokud se žena nestydí může tohoto pomocníka vytáhnout v situaci, kdy ona sama momentálně nemůže milenci poskytnout sexuální neřesti.

Umělé vagíny jsou nejčastěji vyrobeny ze silikonu, který se velmi snadno přizpůsobuje lidské teplotě a po nanesení lubrikačního gelu se stává kluzkým, což umožňuje snadnou a naprosto skvělou penetraci.

Uvolněte se a užijte si nový a mnohem lepší rozměr masturbace.

 

Specifikace:

  • TPE (T-skin) + ABS
  • Bez ftalátů
  • Rozměry: 19 cm x 7,5 cm

 

MATERIÁL VÝROBKU

U tohoto výrobku je materiál TPR/TPE použit na části, které přicházejí do kontaktu s tělem a materiál ABS je použit na funkční prvky (tlačítka, držadla atd.)

 

EROTICKÉ POMŮCKY - UMĚLÉ VAGÍNY A ANÁLNÍ OTVORY Z TPE, TPR

TPR neboli termoplastická guma (mix plastů a syntetického kaučuku) je hypoalergení, elastický, měkký a ergonomicky přizpůsobivý materiál. Díky své struktuře je velmi příjemný a reálný na dotyk (nejvěrněji imituje lidskou kůži). Je nejčastěji voleným materiálem při výrobě sexuálních pomůcek. Nevýhodou je jeho vyšší poréznost, díky které je třeba klást důraz na pravidelnou hygienu.

 

ABS plast je jedním z nejbezpečnějších materiálů užívaných pro výrobu erotických hraček. ABS neobsahuje ftaláty (změkčovadla), takže je bezpečný při používání. Navíc nemá na povrchu žádné póry ve kterých by se mohly usazovat a množit bakterie. ABS (Acrylnitril Butadien Styrol) má další výhodu v tom, že se lehce čistí (horkou vodou či lihovým přípravkem). Je velmi pevný a tuhý a proto je skvělý pro vibrační erotické pomůcky, skvěle přenáší vibraci. Netlumí tedy výkonnost vibračních motorků. Vibrace se přenášejí většinou do celého těla vibrátoru.