Neohodnoceno

Umělá vagina Nicole Adams

Masturbátor, který je realisticky vytvořený podle Nicole Adams. Velmi efektivní stimulační otvor.

Skladem (4 ks)
Kód: 8719934001053
439 Kč
Kategorie: Umělé vaginy a stimulátory pro muže
Barva: tělová
Materiál: TPE - měkký plast
Velikost: 13 x 5 cm
Voděodolnost: voděodolný

Masturbátor Nicole Adams promění vaše přání v realitu a je tu vždy pro vás. 

Tento model má hedvábný, měkký a realistický vzhled. Interiér této umělé vagíny je navržen se stimulační strukturou, která dodává stimulaci extra úroveň. Materiál se během průniku snadno ohýbá a pohybuje se s vaším tempem.

Žádné zbytečné plastové obaly, jednoduchá, praktická, realistická, dokonale vytvarovaná umělá vagína - masturbátor.

 

Použijte svůj oblíbený lubrikant a kondom na vodní bázi, abyste dosáhli super mokra. Doporučujeme například PJUR.

Ke správnému čištění použijte čistič hraček z naší nabídky zde. A silikonových prášků na renovaci, nikdy však nepoužívejte chemikálie, které by mohly masturbátor poškodit.

 

PŘÁTELÉ S VÝHODAMI

 

Umělé vagíny neboli masturbátory jsou zde, aby konečně probořily vtípky mezi muži kolem mužské masturbace. Jde o radikální řez ve způsobech masturbace. Nejsou to už jen stejnosměrné pohyby rukou. Masturbátory s realistickou vagínou, vibracemi, výčnělky, umělými zadečky a pysky podle známých pornohereček, jsou naprosto úžasným způsobem jak pokořit vrchol mužské rozkoše.

Masturbace není jen uspokojení osamoceného muže. Je to skvělá sexuální hračka i pro zpestření zážitků při mileneckém sexu. Pokud se žena nestydí může tohoto pomocníka vytáhnout v situaci, kdy ona sama momentálně nemůže milenci poskytnout sexuální neřesti.

Umělé vagíny jsou nejčastěji vyrobeny ze silikonu, který se velmi snadno přizpůsobuje lidské teplotě a po nanesení lubrikačního gelu se stává kluzkým, což umožňuje snadnou a naprosto skvělou penetraci.

Uvolněte se a užijte si nový a mnohem lepší rozměr masturbace.

 

Specifikace:

  • Snadné čištění
  • Realistická
  • Rozměry: 13,0 cm x 5,1 cm
  • Materiál: TPR

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - UMĚLÉ VAGÍNY Z TPR/TPE

 

TPR neboli termoplastická guma (mix plastů a syntetického kaučuku) je hypoalergenní, elastický, měkký a ergonomicky přizpůsobivý materiál. Díky své struktuře je velmi příjemný a reálný na dotyk (nejvěrněji imituje lidskou kůži). Je nejčastěji voleným materiálem při výrobě sexuálních pomůcek. Nevýhodou je jeho vyšší poréznost, díky které je třeba klást důraz na pravidelnou hygienu.