Neohodnoceno

Umělá vagina Hedda

Realistická umělá vagína - masturbátor. Vyrobena ze silikonu.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 6930438707605
Značka: SHEQU
659 Kč
Kategorie: Umělé vaginy a stimulátory pro muže
Barva: černá, tělová
Materiál: silikon
Velikost: neuvedeno
Voděodolnost: neuvedeno

Představujeme Vám masturbátor Hedda, který je opatřen velmi realistickým tvarem vagíny. Navíc je skladný, takže si ho můžete vzít kam Vás jen napadne. 

Umělá vagína je vyrobena z pro tělo bezpečného silikonu, který je velmi ohebný a snadno se tak přizpůsobí tvaru Vašeho penisu, což Vám zaručuje velmi intenzivní zážitek. je usazena v plastovém obalu pro snadný úchop.

Použijte svůj oblíbený lubrikant a kondom na vodní bázi, abyste dosáhli super mokra. Doporučujeme například PJUR.

Ke správnému čištění použijte čistič hraček z naší nabídky zde. A silikonových prášků na renovaci, nikdy však nepoužívejte chemikálie, které by mohly masturbátor poškodit.

 

SHEQU

 

Umělé vagíny neboli masturbátory jsou zde, aby konečně probořily vtípky mezi muži kolem mužské masturbace. Jde o radikální řez ve způsobech masturbace. Nejsou to už jen stejnosměrné pohyby rukou. Masturbátory s realistickou vagínou, vibracemi, výčnělky, umělými zadečky a pysky podle známých pornohereček, jsou naprosto úžasným způsobem jak pokořit vrchol mužské rozkoše.

Masturbace není jen uspokojení osamoceného muže. Je to skvělá sexuální hračka i pro zpestření zážitků při mileneckém sexu. Pokud se žena nestydí může tohoto pomocníka vytáhnout v situaci, kdy ona sama momentálně nemůže milenci poskytnout sexuální neřesti.

Umělé vagíny jsou nejčastěji vyrobeny ze silikonu, který se velmi snadno přizpůsobuje lidské teplotě a po nanesení lubrikačního gelu se stává kluzkým, což umožňuje snadnou a naprosto skvělou penetraci.

Uvolněte se a užijte si nový a mnohem lepší rozměr masturbace.

 

Specifikace:

  • Silikon TPR + ABS
  • Snadné čištění
  • Použijte lubrikanty a konzervačními prostředky na vodní bázi
  • Nepoužívejte masážní oleje, tělové vody, benzín, aceton ani jiné chemikálie