Neohodnoceno

Umělá vagina Heavenly od JESSICA DRAKE

Realistická masturbační vagína. Usazena v perleťově bílém obalu. Edice Jessica Drake.

Skladem (4 ks)
Kód: 810476014544
Značka: FLESHLIGHT Girls
2 198 Kč –14 % 1 898 Kč
Kategorie: Umělé vaginy a stimulátory pro muže
Barva: bílá, tělová
Materiál: neuvedeno
Velikost: 25 x 10 cm
Voděodolnost: neuvedeno
Umělá vagina Heavenly od JESSICA DRAKE (1)
Akce Novinka
2 198 Kč –14 %

Přichází nová a naprosto skvělá éra masturbačních vagín. Čekali jste na vydání umělé vagíny od Jessica Drake? Tak jste se právě dočkali. 

Tato nebeská vagína je jedinečná, dokonalá a k tomu všemu sexy vypadající. Již se nemusíte cítit špatně při doteku na cosi gumového. Tato vagína je tak realistická, že jakmile se dostanete do rauše zapomenete, že to není pravý sex.

Již nemusíte pro masturbaci používat jen ruku, pořiďte si umělou vagínu z kolekce Jessica Drake a zažijte nový a mnohem hlubší rozměr masturbace.

Díky perleťově bílému obalu, ve kterém je vagína usazena je úchop velice snadný a tak Vás při masturbaci nebude vůbec nic vyrušovat.

FLESHGIRLS

Umělé vagíny neboli masturbátory jsou zde, aby konečně probořily vtípky mezi muži kolem mužské masturbace. Jde o radikální řez ve způsobech masturbace. Nejsou to už jen stejnosměrné pohyby rukou. Masturbátory s realistickou vagínou, vibracemi, výčnělky, umělými zadečky a pysky podle známých pornohereček, jsou naprosto úžasným způsobem jak pokořit vrchol mužské rozkoše.

Masturbace není jen uspokojení osamoceného muže. Je to skvělá sexuální hračka i pro zpestření zážitků při mileneckém sexu. Pokud se žena nestydí může tohoto pomocníka vytáhnout v situaci, kdy ona sama momentálně nemůže milenci poskytnout sexuální neřesti.

Umělé vagíny jsou nejčastěji vyrobeny ze silikonu, který se velmi snadno přizpůsobuje lidské teplotě a po nanesení lubrikačního gelu se stává kluzkým, což umožňuje snadnou a naprosto skvělou penetraci.

 Uvolněte se a užijte si nový a mnohem lepší rozměr masturbace.

 

Specifikace:

  • Barva FleshTone
  • Průměr kanálu 1,3 cm
  • Canal Texture "Nebeský"
  • Délka 25,4 cm
  • Průměr 10,2 až 6,4 cm
  • Včetně perleťového pouzdra