Neohodnoceno

Masturbátor - umělá ústa a diskrétní černé pouzdro

Disktrétní masturbátor ve formě umělých úst. Má exkluzivní samomazací technologii, která zajišťuje snadné vniknutí až po dobu 30 použití.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 8714273924568
Značka: SLT
1 599 Kč
Kategorie: Umělé vaginy a stimulátory pro muže
Barva: černá, tělová
Materiál: neuvedeno
Velikost: neuvedeno
Voděodolnost: neuvedeno

Tento masturbátor v podobě umělých úst vyniká se svou novou a průkopnickou technologií v tomto přeplněném světě sexuálních hraček.

Masturbátor je připraven vždy a všude. Jeho diskrétní černé pouzdro neupoutává zbytečnou pozornost ať jste kdekoli a stěhujete ho v čímkoli. Navíc není potřeba žádné mazivo. Stačí trochu slin nebo vody a mastrubátor je připraven na vsunutí vašeho penisu.

Realisticky vytvořený ,,vchod,, dodává tomuto zázračnému designu přirozený vzhled a technologie Self Lubrication Technology umožňuje rychlé a hladké proniknutí více než příjemně! 

Po použití stačí umýt, nejlépe pomocí čisticího prostředku na hračky, a je znovu připraven k akci! 

Technologie samomazání, kterou je tento masturbátor vybaven, vydrží asi na 30 použití a poté může být hračka použita přidáním lubrikačního gelu pro vaše trvalé potěšení!

Ke správnému čištění použijte čistič hraček z naší nabídky zde. Můžete použít silikonové čistící prášky na renovaci, nikdy však nepoužívejte chemikálie, které by mohly masturbátor poškodit.

 

SLT

 

Umělé vagíny neboli masturbátory jsou zde, aby konečně probořily vtípky mezi muži kolem mužské masturbace. Jde o radikální řez ve způsobech masturbace. Nejsou to už jen stejnosměrné pohyby rukou. Masturbátory s realistickou vagínou, vibracemi, výčnělky, umělými zadečky a pysky podle známých pornohereček, jsou naprosto úžasným způsobem jak pokořit vrchol mužské rozkoše.

Masturbace není jen uspokojení osamoceného muže. Je to skvělá sexuální hračka i pro zpestření zážitků při mileneckém sexu. Pokud se žena nestydí může tohoto pomocníka vytáhnout v situaci, kdy ona sama momentálně nemůže milenci poskytnout sexuální neřesti.

Umělé vagíny jsou nejčastěji vyrobeny ze silikonu, který se velmi snadno přizpůsobuje lidské teplotě a po nanesení lubrikačního gelu se stává kluzkým, což umožňuje snadnou a naprosto skvělou penetraci.

Uvolněte se a užijte si nový a mnohem lepší rozměr masturbace.

 

Specifikace:

  • Černý diskrétní obal
  • Realistický vzhled
  • Samomazací technologie