Neohodnoceno

Umělá vagina s umělými prsy na stříkaní

Polorealistická vagína a realistická prsa, kombinace snů. Masturbace pomocí vibračního vajíčka zakončená ejakulací na prsa.

Skladem (1 ks)
Kód: 759746410023
Značka: CHISA NOVELTIES
1 299 Kč
Kategorie: Umělé vaginy a stimulátory pro muže
Barva: tělová
Materiál: TPE - měkký plast
Velikost: 21 x 14 x 11
Voděodolnost: neuvedeno

Tento masturbátor je pro náročnější typy mužů. Polorealistická vagína je obohacena o realistická prsa, která za prvé evokují více vzrušení a za druhé dávají muži možnost ejakulovat na prsa, což má spousta mužů ráda.

Navíc je součástí této umělé vagíny i malé vibrační vajíčko, které můžete vložit do masturbátoru a užít si tak ještě více potěšení.

 

Použijte svůj oblíbený lubrikant a kondom na vodní bázi, abyste dosáhli super mokra. Doporučujeme například PJUR.

Ke správnému čištění použijte čistič hraček z naší nabídky zde. A silikonových prášků na renovaci, nikdy však nepoužívejte chemikálie, které by mohly masturbátor poškodit.

 

CHISA

 

Umělé vagíny neboli masturbátory jsou zde, aby konečně probořily vtípky mezi muži kolem mužské masturbace. Jde o radikální řez ve způsobech masturbace. Nejsou to už jen stejnosměrné pohyby rukou. Masturbátory s realistickou vagínou, vibracemi, výčnělky, umělými zadečky a pysky podle známých pornohereček, jsou naprosto úžasným způsobem jak pokořit vrchol mužské rozkoše.

Masturbace není jen uspokojení osamoceného muže. Je to skvělá sexuální hračka i pro zpestření zážitků při mileneckém sexu. Pokud se žena nestydí může tohoto pomocníka vytáhnout v situaci, kdy ona sama momentálně nemůže milenci poskytnout sexuální neřesti.

Umělé vagíny jsou nejčastěji vyrobeny ze silikonu, který se velmi snadno přizpůsobuje lidské teplotě a po nanesení lubrikačního gelu se stává kluzkým, což umožňuje snadnou a naprosto skvělou penetraci.

Uvolněte se a užijte si nový a mnohem lepší rozměr masturbace.

 

Specifikace:

  • Možnost vibrací
  • Bez ftalátů
  • 2 baterie AA (nejsou součástí balení)
  • Rozměry: 21 cm x 14 cm x 10,5 cm
  • Materiál: TPR

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - UMĚLÉ VAGÍNY Z TPE, TPR

TPR neboli termoplastická guma (mix plastů a syntetického kaučuku) je hypoalergení, elastický, měkký a ergonomicky přizpůsobivý materiál. Díky své struktuře je velmi příjemný a reálný na dotyk (nejvěrněji imituje lidskou kůži). Je nejčastěji voleným materiálem při výrobě sexuálních pomůcek. Nevýhodou je jeho vyšší poréznost, díky které je třeba klást důraz na pravidelnou hygienu.