Neohodnoceno

Umělá vagína 3D CANDY

Umělá vagína bez obalu, klasického provedení, tělové barvy a pro menší i větší rozměry penisu. 

Skladem (> 5 ks)
Kód: 6959532314601
Značka: PRETTY LOVE
333 Kč
Kategorie: Umělé vaginy a vibrátory pro muže
Barva: tělová
Materiál: TPE - měkký plast
Velikost: 14 x 4 cm
Voděodolnost: voděodolný

Klasická efektivní umělá vagína. Skvěle padne do ruky a jeho úzká dírka vás překvapí, jak dokáže obepnout váš penis. Díky tomu, že máte v ruce přímo gumovou část umělé vagíny a to bez obalu máte možnost zvýšit si stimulaci mačkáním gumy.

Nedělejte si strach s velikostí, masturbátor uspokojí velké i malé. Pro extra vlhký zážitek použijte lubrikační gel. 

Masturbátor je vyroben ze speciálního TPR materiálu, který připomíná lidskou pokožku. 

 

Použijte svůj oblíbený lubrikant na vodní bázi, doporučujeme PJUR a také kondom na vodní bázi, abyste dosáhli super mokra. 

K čištění vyjměte pouze rukáv. Ke správnému čištění použijte čistič hraček například EROS a pomocí silikonových prášků hračku zrenovujte, nikdy však nepoužívejte chemikálie, které by mohly masturbátor poškodit.

 

PRETTYLOVE

Je navržen v USA s nejpřísnějšími standardy kvality.

 

Umělé vagíny neboli masturbátory jsou zde, aby konečně probořily vtípky mezi muži kolem mužské masturbace. Jde o radikální řez ve způsobech masturbace. Nejsou to už jen stejnosměrné pohyby rukou. Masturbátory s realistickou vagínou, vibracemi, výčnělky, umělými zadečky a pysky podle známých pornohereček, jsou naprosto úžasným způsobem jak pokořit vrchol mužské rozkoše.

Masturbace není jen uspokojení osamoceného muže. Je to skvělá sexuální hračka i pro zpestření zážitků při mileneckém sexu. Pokud se žena nestydí může tohoto pomocníka vytáhnout v situaci, kdy ona sama momentálně nemůže milenci poskytnout sexuální neřesti.

Umělé vagíny jsou nejčastěji vyrobeny ze silikonu, který se velmi snadno přizpůsobuje lidské teplotě a po nanesení lubrikačního gelu se stává kluzkým, což umožňuje snadnou a naprosto skvělou penetraci.

Uvolněte se a užijte si nový a mnohem lepší rozměr masturbace.

 

Specifikace:

  • Rozměry: 14 cm x 4,7 cm
  • Materiál: TPR
  • Barva: světle růžová, tělová

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - VIBRÁTORY PRO MUŽE Z TPR

TPR neboli termoplastická guma (mix plastů a syntetického kaučuku) je hypoalergenní, elastický, měkký a ergonomicky přizpůsobivý materiál. Díky své struktuře je velmi příjemný a reálný na dotyk (nejvěrněji imituje lidskou kůži). Je nejčastěji voleným materiálem při výrobě sexuálních pomůcek. Nevýhodou je jeho vyšší poréznost, díky které je třeba klást důraz na pravidelnou hygienu.