Neohodnoceno

Umělá vagina 17,5 cm

Realistická umělá vagína. Bilý obal dělá masturbátor nenápadným. Délka rukávu 17,5 cm je velmi žádoucí.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 6930438704086
Značka: SHEQU
499 Kč
Kategorie: Umělé vaginy a stimulátory pro muže
Barva: bílá, tělová
Materiál: plast
Velikost: 18 x 8 cm
Voděodolnost: neuvedeno

Masturbátor v podobě umělé vagíny vhodný pro každou příležitost. 

Realistický tvar pochvy z měkkých, pevných materiálů lékařské kvality. drážkovaný a strukturovaný tunel pro extra stimulaci. 

Bilý obal na sebe neupoutává zbytečnou pozornost a tak se nemusíte bát vzít si jej na cesty.

Použijte svůj oblíbený lubrikant na vodní bázi, doporučujeme PJUR a také kondom na vodní bázi, abyste dosáhli super mokra. K čištění vyjměte odstranit pouze rukáv. Ke správnému čištění použijte čistič hraček například EROS a pomocí silikonových prášků hračku zrenovujte, nikdy však nepoužívejte chemikálie, které by mohly masturbátor poškodit.

 

SHEQU

 

Umělé vagíny neboli masturbátory jsou zde, aby konečně probořily vtípky mezi muži kolem mužské masturbace. Jde o radikální řez ve způsobech masturbace. Nejsou to už jen stejnosměrné pohyby rukou. Masturbátory s realistickou vagínou, vibracemi, výčnělky, umělými zadečky a pysky podle známých pornohereček, jsou naprosto úžasným způsobem jak pokořit vrchol mužské rozkoše.

Masturbace není jen uspokojení osamoceného muže. Je to skvělá sexuální hračka i pro zpestření zážitků při mileneckém sexu. Pokud se žena nestydí může tohoto pomocníka vytáhnout v situaci, kdy ona sama momentálně nemůže milenci poskytnout sexuální neřesti.

Umělé vagíny jsou nejčastěji vyrobeny ze silikonu, který se velmi snadno přizpůsobuje lidské teplotě a po nanesení lubrikačního gelu se stává kluzkým, což umožňuje snadnou a naprosto skvělou penetraci.

 Uvolněte se a užijte si nový a mnohem lepší rozměr masturbace.

 

Specifikace:

  • Realistický tvar pochvy
  • ABS + TPE lékařské
  • Rozměry: 17,5 cm x 7,3 cm
  • Vhodný s lubrikanty a konzervačními prostředky na vodní bázi
  • Nepoužívejte masážní oleje, tělová mléka, benzín, aceton nebo jiné chemikálie