Neohodnoceno

Umělý mužský zadek - gayem na zkoušku

Mužský zadek, koule... To vše vytvořené realisticky dle svalnatého muže právě pro to, aby jste si mohli pohrát s vaším vzrušením z mužských zadků.

Skladem (4 ks)
Kód: 603912298475
Značka: PIPEDREAM
9 999 Kč –20 % 7 999 Kč
Kategorie: Umělé vaginy a stimulátory pro muže
Barva: tělová
Materiál: imitace pokožky, TPE - měkký plast
Velikost: neuvedeno
Voděodolnost: voděodolný
Umělý mužský zadek gayem na zkoušku (4)
Akce
9 999 Kč –20 %

Umělý mužský zadek, se kterým si můžete vyzkoušet být gayem bez výčitek a posměšků. 

Vždy jste snily o tom, že nasednete do sedla a budete prostě bušit a bušit. Jednoduše vytáhněte z krabice tento zadek a oddejte se svým choutkům.

Tento zadek je naprosto perfektní, realisticky vytvořený a to dokonce i s koulemi, aby váš pocit z bušení byl dokonalý.

Mega masturbátor v podobě mužského análního otvoru s koulemi a s více než 6,8 kg, vtáhne do sebe a je to určitě přesně to, co potřebujete.

Zmáčkněte mu koule a ucítíte realistické „kuličky“ zatímco ho do něj budete vrážet. Každý skutečný detail je pečlivě formován podle skutečně svalového kusu chlapa. 

Tento zadek bude vždy diskrétní a nikdy neřekne duši o vašem tajemství nebo o tabuizovaných představách, kterým jste jej vystavili.

Prožijte své fantazie mezi muži, aniž byste se příští den cítili provinile! Vyhoďte své horké břemeno hluboko do jeho těsného panenského zadku, aniž byste se museli starat o výlet na kliniku. Nezajímá ho velikost ptáka ani to, jak vypadáš, chce jen, aby jsi mu celou noc bušil do jeho těsného bílého zadku.

 

Použijte svůj oblíbený lubrikant a kondom na vodní bázi, abyste dosáhli super mokra. Doporučujeme například PJUR.

Chcete-li zadek vyčistit, jednoduše vypláchněte čističem hraček a teplou vodou. Prolijte to skrz anální otvor a následně ven z vypouštěcího otvoru na zadní straně. 

Poté, co masturbátor úplně vyschne, naneste obnovovací prášek, aby jste masturbátoru obnovili měkkou strukturu a zachovali jeho kvalitu.

 

PDX TOYZ

 

Umělé vagíny neboli masturbátory jsou zde, aby konečně probořily vtípky mezi muži kolem mužské masturbace. Jde o radikální řez ve způsobech masturbace. Nejsou to už jen stejnosměrné pohyby rukou. Masturbátory s realistickou vagínou, vibracemi, výčnělky, umělými zadečky a pysky podle známých pornohereček, jsou naprosto úžasným způsobem jak pokořit vrchol mužské rozkoše.

Masturbace není jen uspokojení osamoceného muže. Je to skvělá sexuální hračka i pro zpestření zážitků při mileneckém sexu. Pokud se žena nestydí může tohoto pomocníka vytáhnout v situaci, kdy ona sama momentálně nemůže milenci poskytnout sexuální neřesti.

Umělé vagíny jsou nejčastěji vyrobeny ze silikonu, který se velmi snadno přizpůsobuje lidské teplotě a po nanesení lubrikačního gelu se stává kluzkým, což umožňuje snadnou a naprosto skvělou penetraci.

Uvolněte se a užijte si nový a mnohem lepší rozměr masturbace.

 

Specifikace:

  • Včetně čističe hraček
  • Bez ftalátů
  • Fanta Flesh - TPR

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - UMĚLÉ ANÁLY Z TPR

TPE neboli termoplastický elastomer (mix plastů a syntetického kaučuku) je hypoalergení, elastický, měkký a ergonomicky přizpůsobivý materiál. Díky své struktuře je velmi příjemný a reálný na dotyk (nejvěrněji imituje lidskou kůži). Je nejčastěji voleným materiálem při výrobě sexuálních pomůcek. Nevýhodou je jeho vyšší poréznost, díky které je třeba klást důraz na pravidelnou hygienu.