Neohodnoceno

Stylový vibrátor pro muže Sir Richards

Masturbátor vybaven 8mi vibračními funkcemi, dobíjecí pomocí USB, voděodolný a navíc opravdu stylový a nadčasový. To je masturbátor Sir Richards

Skladem (3 ks)
Kód: 603912757262
Značka: COMMAND
1 299 Kč
Kategorie: Umělé vaginy a vibrátory pro muže
Barva: černá
Materiál: silikon
Velikost: 6 x 2 cm
Voděodolnost: voděodolný

Masturbátor Sir Richards, který má styl, má design a je vybaven vibracemi, dokonale obklopí a stimuluje celý váš penis. 

Díky pružnému materiálu můžete vyvinout veškerý požadovaný tlak jednoduchým stisknutím.

Černá barva působí nadčasově a to také tento přístroj je, nadčasový. Masturbátor pro opravdové muže s vibracemi, výčnělky, který jistě uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

Navíc je voděodolný, takže vám nic nebrání použít jej kdekoliv.

Pravidelná masturbace posiluje svaly pánevního dna a pomáhá předcházet erektilní dysfunkci. Perfektní pro oddálení orgasmu a zvýšení sexuální výdrže stimulující prokrvení penisu.

 

Pro příjemnější penetraci použijte lubrikační gel z naší nabídky zde. 

Životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

SIR RICHARDS

 

Umělé vagíny neboli masturbátory jsou zde, aby konečně probořily vtípky mezi muži kolem mužské masturbace. Jde o radikální řez ve způsobech masturbace. Nejsou to už jen stejnosměrné pohyby rukou. Masturbátory s realistickou vagínou, vibracemi, výčnělky, umělými zadečky a pysky podle známých pornohereček, jsou naprosto úžasným způsobem jak pokořit vrchol mužské rozkoše.

Masturbace není jen uspokojení osamoceného muže. Je to skvělá sexuální hračka i pro zpestření zážitků při mileneckém sexu. Pokud se žena nestydí může tohoto pomocníka vytáhnout v situaci, kdy ona sama momentálně nemůže milenci poskytnout sexuální neřesti.

Uvolněte se a užijte si nový a mnohem lepší rozměr masturbace.

 

Specifikace:

  • 8 vibračních funkcí
  • Dobíjecí pomocí USB
  • Voděodolný
  • Velmi snadno se čistí
  • Bez ftalátů
  • Rozměry: 6,4 cm x 2,4 cm
  • Materiál: silikon

 

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - MASTURBÁTORY ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastický, neporézní a hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.