Neohodnoceno

Dvojité dildo Revolver

Dvojité didlo s dokonale navrženou křivkou. Černá barva. 

Skladem (1 ks)
Kód: 848518016782
Značka: STRAP U
1 299 Kč
Kategorie: Erotické pomůcky
Barva: černá
Délka: neuvedeno
Materiál: guma
Průměr: neuvedeno
Vlastnosti: dvojité - oboustranné

U tohoto dvojitého dilda není nutné používat postroj. Dildoergonomickou křivku a je navrženo tak, aby sklouzlo dovnitř a zůstalo na svém místě a zároveň dokonce i posílilo pánevní dno. 

Vodotěsný design je zcela uzavřený, má pevný materiál a polorealistický tvar. K dispozici je texturovaná podložka, která je navržena tak, aby stimulovala klitoris, a obzvláště šikmá špička, která poskytuje přímý pocit na G-bodu.

Fantazii a kreativitě při sexu se meze nekladou a stejně tak je to i s dildy. 

Dilda jsou jednoznačně nenahraditelná pro situaci, kdy jste se ocitli bez partnera, ale podléháte vášni. 

Velkou výhodou didel je to, že poslouží nejen v ložnici ale jsou úžasná i ve vodě.

 

Pro příjemnější penetraci použijte lubrikační gel z naší nabídky zde. 

Životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

STRAP U

 

Oboustranná dilda jsou takovou specialitou mezi dildy. V nabídce je najdete také pod názvy dvojité dildo nebo double dildo. Za prvé jde o dilda, která jsou uzpůsobená pro dráždění ve vagíně i análu v jednom jediném okamžiku. Tato dilda jsou většinou vytvořena z chirurgického silikonu nebo gelu, aby byla snadno ohebná a jejich zavedení bylo snadné. Můžeme se také setkat i se skleněnými dildy, která jsou opravdu originální a ideální pro milování s vysokou dávkou ladnosti a krásy.  

Ženy, které znají přednosti análního sexu, dvojitá dilda milují. Vaginální stimulace je díky tlaku, který v jeden okamžik vytváří dildo v análním otvoru, mnohem intenzivnější. Bod G je totiž možné stimulovat jak z vagíny tak konečníku a stimulace z obou stran zároveň přináší absolutní rozkoš a velice hluboký orgasmus.

Za druhé jsou tu dilda pro lesbický sex. Tato dilda mají na každém konci žalud. Není přece nad to, když mohou obě partnerky použít jeden dokonalý umělý penis a uspokojit se současně. Tato dilda, pokud nejsou skleněná, lze samozřejmě ohnout a použít pro dráždění vagíny i análu najednou.

Výjimky v oboustranných dildech tvoří dilda, která stimulují vagínu uvnitř s klitorisem zároveň.

 

Specifikace:

  • Vícenásobná stimulace
  • Stimuluje G-spot
  • Dvojité dildo bez postroje