Neohodnoceno

Dildo Metal SONO

Závitové Metal dildo v černé barvě. Předčí veškerá Vaše očekávání.

Vyprodáno
Kód: 8714273922601
Značka: SONO
999 Kč –3 % 969 Kč
Kategorie: Dilda
Barva: černá
Délka: 17 cm
Materiál: silikon
Průměr: 4 cm
Vlastnosti: klasické
Dildo Metal SONO 1
Akce Novinka
999 Kč –3 %

Dildo je určeno jak pro vaginální tak i pro anální stimulaci, a to ať už jde masturbaci nebo hru s milencem.

Dildo má také fetišistickou hodnotu. Může být použito i jinými způsoby, například dotykem vlastní nebo anatomické kůže na různých místech, často během předehry nebo jako akt dominance a podřízení. Tohle dildo nabízí i možnost použití jako roubík nebo pro penetraci do úst.

Ergonomicky tvarované dildo Metal SONO s otvorem ve spodní části hračky pro snadné vložení jednoho z vašich prstů. Tato černá krása je vyrobena z prvotřídního silikonu a má trojúhelníkový tvar s 6 extra stimulačními žebry pro vaše maximální potěšení.

Fantazii a kreativitě při sexu se meze nekladou a stejně tak je to i s dildy. 

 

Doporučujeme při zasouvání použít lubrikační gel z naší nabídky zde.

Životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

TAKŽE NE

 

Dildo je název pro imitaci penisu. Umělá náhražka mužského údu, která slouží k uspokojení ženských, ale i mužských potřeb. Dilda je možné využít při klasickém vaginálním sexu, ale i při análním sexu. Jsou tak skvělá pro homo i heterosexuální páry.

Dilda jsou vibrační i nevibrační. A právě ta vibrační se od vibrátoru liší tím již zmiňovaným tvarem penisu i když se ve skutečnosti používají stejně jako vibrátory. Některá dilda jsou dokonale realistická a jiná jsou více o fantazii. Najdete mezi nimi i dilda připínací na postroj, což nabízí trojrozměrné potěšení dále nafukovací dilda pro potěšení větších rozměrů, dildo s přísavkou pro ty bez partnera, dvojitá dilda pro dvojité potěšení. Nabídka je široká a potěšení každého.

 

Specifikace:

  • Materiál: silikon
  • Barva černá
  • Ergonomický tvar
  • Délka: 17,5 cm
  • Průměr 3,5 cm