Neohodnoceno

Snědý habán - Dildo 28 cm - King Cock

Extrémně realistické dildo s velkými rozměry pro silnou a nezapomenutelnou rozkoš. Délka 28 cm a průměr 6,4 cm.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 603912746396
Značka: King Cock
1 888 Kč
Kategorie: Dilda
Barva: tělová
Délka: 28 cm
Materiál: PVC - tvrdší plast
Průměr: 6 cm
Vlastnosti: klasické

Chcete, aby vaše první dildo bylo naprosto dokonalé a nebo si potřebujete doplnit sbírku sexuálních hraček něčím, co nezná hranice? Tohle dildo je naprosto dokonalé. Tak reálné tvary jsme tu ještě neměli. Kdyby tohle dildo mělo být vytvořeno podle nějakého může, byl by to urostlý, snědý sexy chlap, protože tohle dildo je přesně takové... urostlé a snědé. 

Naprosto dokonalé detaily, realistické žíly, dokonalý žalud, svraštělé kulky a k tomu všemu velké rozměry. Tohle dildo vám poskytne nejrealističtější sexuální zážitek, v tomto případě řekneme přímo požitek. Budete křičet blahem a budete chtít ještě. 

Výkonný podstavec přísavného držáku tohle dildo udrží téměř na jakémkoliv rovném povrchu a navíc je kompatibilní s postroji.

 

Pro příjemnější penetraci použijte lubrikační gel z naší nabídky zde. 

Životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

KING COCK

Vyrobeno v USA

 

Realistické dildo – Věrná kopie mužského penisu

Pokud máte pocit, že vám u masturbace něco chybí k dokonalosti tak jste tu správně. Realistická dilda vám poskytnou sexuální zážitky jako s živým penisem.

Vyberte si dildo úzké pro anální sex nebo dildo s velkým průměrem pro silnou penetraci. Dále jsou mimo dilda optimálních velikostí také dilda dlouhá až extrémní či zase velmi krátká.A nesmí vás ani překvapit dilda polorealistická, která mají pouze pár znaků živého penisu, ale nejsou s ním úplně totožná. Nabízena jsou v různých materiálech z nichž je nejpodobnější lidské kůži materiál Fanta Flesh – imitace kůže.

Ať už zvolíte jakýkoliv typ realistického dilda očekávejte perfektní vyrýsování, vzrušující žalud a koule vytvořené k pomačkání.

 

Bezpečný materiál

I přes to, že materiál PVC nemá dobrou pověst, výrobce Pipedream – King Cock garantuje pro pokožku bezpečný materiál, který neobsahuje ftaláty a latex. Materiál je navíc hypoalergení.
I přes kvalitu materiálu, dbejte na hygienická opatření a své hračky vždy pečlivě ošetřete dle návodu výrobce.

 

Specifikace:

  • Materiál: PVC
  • Délka: 28 cm
  • Průměr: 6,4 cm
  • Voděodolný

 

MATERIÁL VÝROBKU 

 

EROTICKÉ POMŮCKY - DILDA Z PVC

Měkčené PVC je velice porézní materiál. Není možné ho vyvářet. Očištění je nejlepší desinfekčním mýdlem a vodou. Doporučujeme použít kondom nejlépe nelubrikovaný, který pokryje celou erotickou pomůcku. Lubrikanty jsou vhodné vodní a nedoporučuje se používat oleje.

PVC často obsahuje ftaláty jako změkčovadla, která se uvolňují do těla. Momentálně si prohlížíte jeden ze zdárných důkazů, že i bez ftalátů to jde. U výrobku vám zaručujeme, že je bez obsahu ftalátu, tudíž pro tělo bezpečný.