Neohodnoceno

Skleněné Venušiny kuličky z edice Padesát odstínů šedi

Venušiny koule pro pokročilé. Obvod 9,5 cm

Skladem (> 5 ks)
Kód: FS-74935
799 Kč –20 % 639 Kč
Kategorie: Venušiny kuličky
Barva: černá, průhledná
Materiál: silikon, sklo
Velikost: průměr 3 cm, celkem 15 x 3 cm
Skleněné Venušiny kuličky z edice Padesát odstínů šedi
Akce
799 Kč –20 %

Skleněné Venušiny koule povzbuzují vaše G-spot díky své příjemné váze. Jsou skvělou volbou, pokud hledáte přechod na další úroveň cvičení a zároveň si užíváte potěšení ve stylu Anastasie.

„Neustálý pohyb stříbrných koulí mi způsobuje mírné začervenání. Koule mě dráždí, vnitřně masírují a nutí mě cítit se žádoucí. Ach, ten pocit je skvělý.» - Anastasia Steele

Mají hladký a pevný povrch a také design pro ty, kteří už dříve cvičili s Venušinými koulemi a nyní chtějí více vzrušujících pocitů a intenzivnější trénink. Tyto koule vám nabízejí kombinovanou hmotnost 221 g pro maximalizaci efektů dráždění a posílení vaší vagíny.

Venušiny koule zahrnují prezentační krabici a úložný pytlík Fifty Shades of Grey, díky čemuž je ideální i jako dárek.

 

Pro příjemnější vložení do vagíny doporučujeme použít lubrikační gel. Z naší nabídky vám můžeme nabídnout lubrikační gely hned několika typů zde.

Po vyjmutí je dobré Venušiny kuličky vydesinfikovat a to například čističem hraček EROS.

 

96-marcasportada

Část oficiální sbírky padesáti odstínů šedé potěšení schválená EL Jamesem.

 

Doporučené kroky pro správné použití Venušiných kuliček jsou:

 • Krok 1: nejlepší a nejpohodlnější aplikace je s prázdným měchýřem.
 • Krok 2: Jako první vložte jednu kouli a postupně vsunujte další, pokud máte problémy s vložením, můžete zvednout jednu nohu nebo si lehnout. Nezapomeňte mít silikonový konec vždy na vnější straně.

K dosažení co nejlepších výsledků se doporučuje použít kuličky z počátku po dobu 15 minut denně a čas postupně prodlužovat o 5 minut denně až do dosažení 30 minut za relaci. Mějte na paměti, že vaše tělo se z počátku bude cítit nepříjemně z nového cvičení, ale pokud to přetrvává, měli byste se poradit s lékařem. !!! Nepoužívejte během těhotenství nebo menstruačního cyklu !!!

 

Specifikace:

 • kuličky s vysokou hmotností pro středně pokročilé i pokročilé uživatele
 • Hladký a pevný povrch pro silný pocit s kombinovanou hmotností 221 g
 • Snadné vyjmutí díky robustnímu silikonovému kabelu
 • Diskrétní a tiché, takže je můžete nosit mimo dům
 • Snadné použití, vyjmutí a čištění po použití
 • Silikonový obal ze středem z borosilikátového skla
 • Neobsahuje latex a ftaláty
 • Každá z koulí má tenký jemný obvod 9,5 cm
 • Celková délka 15,2 cm
 • Použitelná délka: 6,4 cm"
 • Průměr: 3 cm

 

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY – VENUŠINY KULIČKY ZE SKLA

Sklo je výborné pro výrobu erotických pomůcek. Skleněné hračky skvěle vypadají a navíc jsou úžasné na údržbu, nemá žádné póry, takže se v něm nedrží bakterie a dobře se čistí.

Sklo, už ze své podstaty, je pevné a tuhé, tudíž při zavádění neuhne někam kam nemá a působí tak přímo na požadované místo. Je skvělé pro teplotní hry, kdy jej můžete ohřívat a ochlazovat. Skleněné produkty jsou kluzké, tudíž není potřeba mnoho lubrikačního gelu.

Pro výrobu erotických hraček se používá speciální sklo, které má vyšší odolnost než klasické sklo. Tomuto materiálu se říká borosilikátové sklo.

 

EROTICKÉ POMŮCKY - VENUŠINY KULIČKY ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastický, neporézní a hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.