Neohodnoceno

Skleněné dildo Šedesátjednička Icicles

Dildo od výrobce ICICLES je promyšlené do detailu. Žebrované tělo, vytvarovaný žalud a kulky zařídí aby jste zažily co nejsilnější pocity při penetraci.

Skladem (1 ks)
Kód: 603912337495
Značka: ICICLES
1 799 Kč
Kategorie: Dilda
Barva: průhledná
Délka: 13 cm
Průměr: 3 cm

Tato luxusní řada skleněných dild je elegantní, luxusní a ručně vyrobená s úžasným důrazem na detail. Každé ručně foukané skleněné dildo v podobě rampouchu je vyrobené tak, aby vydrželi i tu nejtvrdší hru.

Tento skleněný masér, který je ideální pro začátečníky, má zúženou špičku pro snadné vložení a výraznou hlavu, která zasáhne všechna správná místa, zatímco realisticky vytvořené kuličky na základně nabízejí ultra realistický zážitek. Chytře zakřivené tvary pro výbušnou stimulaci G-bodu a spletitě žebrovaná hřídel pro silnější pocity při penetraci.

Hypoalergenní sklo je neporézní a bezpečné pro tělo a při správné péči je navrženo tak, aby vydrželo po celý život. 

Dejte dildo pod teplou vodou, aby se zahřálo nebo jej ochlaďte pod studenou vodou, abyste dosáhly chladivého pocit.

 

Pro příjemnější penetraci použijte lubrikační gel z naší nabídky zde. 

Životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

ICICLES

 

Skleněná dilda se nejvíce liší od ostatních didel tím, že se velice snadno přizpůsobují teplotě těla. A nejen teplotě těla, skleněné dildo můžete i ochladit pomocí tekoucí studené vody nebo naopak ohřát teplou či horkou vodou, což velice příjemně zahřeje klín a připraví jej na nejeden orgasmus.(skleněné dildo nikdy nevkládejte do mikrovlnné trouby nebo mrazničky). Penetrace skleněným dildem tak přináší mnohem intenzivnější pocity a to i díky tomu, že skleněné dildo neuhne uvnitř ani o kousek a stimulace G-bodu je tak mnohem intenzivnější.

Další výhodou těchto didel je jejich hypoalergenní vlastnost, což velice ocení jedinci alergičtí na silikon, který obsahuje 90 % ostatních dild.

Skleněné dildo je designová erotická pomůcka, kterou je možné, stejně jako ostatní dilda, používat análně i vaginálně. Jsou vyrobena ze speciálního tvrzeného skla, takže obavy o jejich životnost nebo možnost poranění můžou jít stranou. Skleněná dilda vydrží opravdu hodně, ale i tak je potřeba dávat trochu pozor při manipulaci. Údržba je stejná jako u jiných erotických hraček.

U skleněných didel se příliš nehledí na tvar podobný penisu. Skleněná dilda bývají ve všemožných tvarech, všelijak zakroucená, s výstupky, barevná či čirá.

Potěšte svou partnerku či partnera, kamarádku či kamaráda přepychovým dárkem, který bude jedinečnou ozdobou jeho sbírky sexuálních pomůcek.

 

Specifikace:

  • Vhodné pro teplotní hru
  • Hypoalergenní
  • Neporézní materiál
  • Průhledný krystal
  • Celková délka: 16,5 cm
  • Použitelná délka: 13,3 cm
  • Průměr: 3,2 cm