Neohodnoceno

Skleněné dildo Červená patnáctka

Dildo od značky GILDO s naprosto jedinečným designem. Čiré sklo ozdobené červenou spirálou, která zároveň tvoří i výčnělky pro silnější pocit při penetraci.

Skladem (2 ks)
Kód: 8719497660346
Značka: G Gildo
999 Kč –20 % 799 Kč
Kategorie: Dilda
Barva: červená, průhledná
Délka: 18 cm
Průměr: 3 cm
Skleněné dildo Červená patnáctka
999 Kč –20 %

Dildo číslo 15 z řady jedinečných dild značky GILDO. 

Je vyrobeno z průhledného skla omotaného červenou spirálou, která dodává další vjemy a možnost silnější stimulace. 

Dilda značky GILDO jsou jedinečná svým vzhledem a tvarem. Jemně zahnuté dildo s červeným vroubkováním jen tak někdo nemá a bude zaručeně ozdobou vaší sbírky sexuálních hraček. 

Vyzkoušejte teplotní hru pomocí ohřátí či ochlazení dilda trochou teplé nebo studené vody, aby dildo dosáhlo požadované teploty a připravilo tak váš klín na smršť stimulace.

Délka dilda je ideálních 17,5 cm s menším průměrem 2,8 cm.

Čistí se velmi snadno čističem hraček a trochou teplé vody.

 

Pro příjemnější penetraci použijte lubrikační gel z naší nabídky zde. 

Životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

GILDO

 

Skleněná dilda se nejvíce liší od ostatních didel tím, že se velice snadno přizpůsobují teplotě těla. A nejen teplotě těla, skleněné dildo můžete i ochladit pomocí tekoucí studené vody nebo naopak ohřát teplou či horkou vodou, což velice příjemně zahřeje klín a připraví jej na nejeden orgasmus.(skleněné dildo nikdy nevkládejte do mikrovlnné trouby nebo mrazničky). Penetrace skleněným dildem tak přináší mnohem intenzivnější pocity a to i díky tomu, že skleněné dildo neuhne uvnitř ani o kousek a stimulace G-bodu je tak mnohem intenzivnější.

Další výhodou těchto didel je jejich hypoalergenní vlastnost, což velice ocení jedinci alergičtí na silikon, který obsahuje 90 % ostatních dild.

Skleněné dildo je designová erotická pomůcka, kterou je možné, stejně jako ostatní dilda, používat análně i vaginálně. Jsou vyrobena ze speciálního tvrzeného skla, takže obavy o jejich životnost nebo možnost poranění můžou jít stranou. Skleněná dilda vydrží opravdu hodně, ale i tak je potřeba dávat trochu pozor při manipulaci. Údržba je stejná jako u jiných erotických hraček.

U skleněných didel se příliš nehledí na tvar podobný penisu. Skleněná dilda bývají ve všemožných tvarech, všelijak zakroucená, s výstupky, barevná či čirá.

Potěšte svou partnerku či partnera, kamarádku či kamaráda přepychovým dárkem, který bude jedinečnou ozdobou jeho sbírky sexuálních pomůcek.

 

Specifikace:

  • Průhledný krystal
  • Stimuluje bod G a prostatu
  • Vhodné s mazivy všech složení
  • Neporézní materiály
  • Velmi snadno se čistí
  • Vhodné pro teplotní hry