Neohodnoceno

Skleněné dildo Modrá pětka

Designové dildo značky GILDO. Modré zdobení ve formě výstupků vám zajistí silnější stimulaci za pomoci dilda jedinečného vzhledu.

Skladem (1 ks)
Kód: 8719497660438
Značka: G Gildo
999 Kč –20 % 799 Kč
Kategorie: Dilda
Barva: modrá
Délka: 18 cm
Průměr: 4 cm
Skleněné dildo Modrá pětka (2)
999 Kč –20 %

Toto skleněné dildo je nezbytností pro milovníky erotických hraček. Je vyrobeno z průhledného skla zdobeného modrým žíháním a výstupky, které navíc dodávají další stimulaci. 

Dilda značky GILDO jsou jedinečná svým vzhledem a tvarem. Jemně zahnuté dildo s modrým vroubkováním jen tak někdo nemá a bude zaručeně ozdobou vaší sbírky sexuálních hraček. 

Vyzkoušejte teplotní hru pomocí ohřátí či ochlazení dilda trochou teplé nebo studené vody, aby dildo dosáhlo požadované teploty a připravilo tak váš klín na smršť stimulace.

Délka dilda je ideálních 18 cm s průměrem 3,5 cm.

Čistí se velmi snadno čističem hraček a trochou teplé vody.

 

Pro příjemnější penetraci použijte lubrikační gel z naší nabídky zde. 

Životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

GILDO

 

Skleněná dilda se nejvíce liší od ostatních didel tím, že se velice snadno přizpůsobují teplotě těla. A nejen teplotě těla, skleněné dildo můžete i ochladit pomocí tekoucí studené vody nebo naopak ohřát teplou či horkou vodou, což velice příjemně zahřeje klín a připraví jej na nejeden orgasmus.(skleněné dildo nikdy nevkládejte do mikrovlnné trouby nebo mrazničky). Penetrace skleněným dildem tak přináší mnohem intenzivnější pocity a to i díky tomu, že skleněné dildo neuhne uvnitř ani o kousek a stimulace G-bodu je tak mnohem intenzivnější.

Další výhodou těchto didel je jejich hypoalergenní vlastnost, což velice ocení jedinci alergičtí na silikon, který obsahuje 90 % ostatních dild.

Skleněné dildo je designová erotická pomůcka, kterou je možné, stejně jako ostatní dilda, používat análně i vaginálně. Jsou vyrobena ze speciálního tvrzeného skla, takže obavy o jejich životnost nebo možnost poranění můžou jít stranou. Skleněná dilda vydrží opravdu hodně, ale i tak je potřeba dávat trochu pozor při manipulaci. Údržba je stejná jako u jiných erotických hraček.

U skleněných didel se příliš nehledí na tvar podobný penisu. Skleněná dilda bývají ve všemožných tvarech, všelijak zakroucená, s výstupky, barevná či čirá.

Potěšte svou partnerku či partnera, kamarádku či kamaráda přepychovým dárkem, který bude jedinečnou ozdobou jeho sbírky sexuálních pomůcek.

 

Specifikace:

  • Průhledný krystal
  • Vhodné s mazivy všech složení
  • Neporézní materiály
  • Velmi snadno se čistí
  • Vhodné pro teplotní hry