Neohodnoceno

Skleněné dildo Devatenáctka

Skleněné dildo ve tvaru vlnovky. Použitelné z obou stran. Poskytuje extrémní stimulaci. Barva čirá.

Skladem (1 ks)
Kód: 8719497660360
Značka: G Gildo
999 Kč –10 % 899 Kč
Kategorie: Dilda
Barva: průhledná
Délka: 20 cm
Materiál: sklo
Průměr: 3 cm
Vlastnosti: klasické, anální
Skleněné dildo Devatenáctka (2)
999 Kč –10 %

Další jedinečné dildo z netradiční řady dild značky GILDO.

Vyrobeno z průhledného skla, které je tvarováno do vlnovky, aby přidalo další pocity. Jeho tvar je navržen tak, abyste mohli používat dildo z obou stran a je ideální pro stimulaci bodu G i prostaty. 

Jeho neporézní materiály vám umožňují kombinovat toto dildo s vaším oblíbeným lubrikantem jakéhokoli materiálu. Čistí se velmi snadno čističem hraček a trochou teplé vody. 

Délka dilda je skvělých 20 cm s průměrem v největším bodě 3,3 cm.

Chcete si vyzkoušet teplotní hru? Použijte trochu teplé nebo studené vody, aby dildo dosáhlo požadované teploty.

 

Pro příjemnější penetraci použijte lubrikační gel z naší nabídky zde. 

Životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

GILDO

 

Skleněná dilda se nejvíce liší od ostatních didel tím, že se velice snadno přizpůsobují teplotě těla. A nejen teplotě těla, skleněné dildo můžete i ochladit pomocí tekoucí studené vody nebo naopak ohřát teplou či horkou vodou, což velice příjemně zahřeje klín a připraví jej na nejeden orgasmus.(skleněné dildo nikdy nevkládejte do mikrovlnné trouby nebo mrazničky). Penetrace skleněným dildem tak přináší mnohem intenzivnější pocity a to i díky tomu, že skleněné dildo neuhne uvnitř ani o kousek a stimulace G-bodu je tak mnohem intenzivnější.

Další výhodou těchto didel je jejich hypoalergenní vlastnost, což velice ocení jedinci alergičtí na silikon, který obsahuje 90 % ostatních dild.

Skleněné dildo je designová erotická pomůcka, kterou je možné, stejně jako ostatní dilda, používat análně i vaginálně. Jsou vyrobena ze speciálního tvrzeného skla, takže obavy o jejich životnost nebo možnost poranění můžou jít stranou. Skleněná dilda vydrží opravdu hodně, ale i tak je potřeba dávat trochu pozor při manipulaci. Údržba je stejná jako u jiných erotických hraček.

U skleněných didel se příliš nehledí na tvar podobný penisu. Skleněná dilda bývají ve všemožných tvarech, všelijak zakroucená, s výstupky, barevná či čirá.

Potěšte svou partnerku či partnera, kamarádku či kamaráda přepychovým dárkem, který bude jedinečnou ozdobou jeho sbírky sexuálních pomůcek.

 

Specifikace:

  • Průhledný krystal
  • Stimuluje bod G a prostatu
  • Vhodné s lubrikanty všech složení
  • Neporézní materiály
  • Velmi snadno se čistí
  • Vhodné pro teplotní hry
  • Dvojité použití - vaginální i anální

 

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY – DILDA ZE SKLA

Sklo je výborné pro výrobu erotických pomůcek. Skleněné hračky skvěle vypadají a navíc jsou úžasné na údržbu, nemá žádné póry, takže se v něm nedrží bakterie a dobře se čistí.

Sklo, už ze své podstaty, je pevné a tuhé, tudíž při zavádění neuhne někam kam nemá a působí tak přímo na požadované místo. Je skvělé pro teplotní hry, kdy jej můžete ohřívat a ochlazovat. Skleněné produkty jsou kluzké, tudíž není potřeba mnoho lubrikačního gelu.

Pro výrobu erotických hraček se používá speciální sklo, které má vyšší odolnost než klasické sklo. Tomuto materiálu se říká borosilikátové sklo.