Neohodnoceno

Skleněné dildo atakující bod G -- Padesát odstínů šedi

Skleněné dildo se dvěma druhy zakončení a ve velmi efektivním provedení 50 odstínů šedi.

Skladem (> 5 ks)
Kód: FS-40175_48E57A
969 Kč
Kategorie: Erotické pomůcky Padesát odstínů
Barva: průhledná
Materiál: sklo
Velikost: 17 cm

Masáž G-bodů je nyní jen na Vás díky jemnému zakřivení tohoto luxusního dilda směrem vzhůru. Vychutnejte si různé pocity při pronikání nejrůznějšími směry a vzrušující stimulaci poševních textur. Vibrátor je možné zahřívat či ochlazovat pro ještě jiný rozměr potěšení.

Jistě jedna z nejvšestrannějších hraček, které si můžete dopřát. Díky 100% zesílenému sklu si můžete užít bezpečně spoustu herních možností. Skleněné dildo je jeden z mála materiálů pro sexuální hračky, který je kompatibilní se všemi mazivy.  Sklo je citlivé na teplotu a zcela hypoalergenní pro naprosto bezpečné a nad míru silné potěšení.

Ještě větší všestrannost tohoto erotického dilda zvyšuje jeho úžasný design s dvojitým koncem. Na jednom konci je zakončení s polorealistickým tvarem, zatímco druhý má dvojitou bublinu s většími průměry a silnějšími křivkami. Experimentujte s oběma stranami pro progresivní hru, která ve Vás pomalu probudí velice intenzivním orgasmus.


Vychutnávejte si potěšení, kdy vyvýšené hrboly na těle tohoto skleněného dilda, stimulují Váš klitoris a vnitřní potěšující zóny. Při každém stále hlubším zasunutí stimulují vnitřní bod-G, čímž vaše orgasmické potěšení vystoupá do závratných výšek.

96-marcasportada

Z edice Padesát odstínů šedi schválené autorem EL Jamesem

 

Pro příjemnější penetraci použijte lubrikační gel na vodní bázi z naší nabídky zde. Budete tak mít jistotu, že lubrikační gel nepoškodí vaši sexuální hračku.

Dále také životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

Specifikace:

  • Dvojité zakončení pro vzrušující vnitřní stimulaci
  • Jedno štíhlé zakončení a dvojité silnější dvojité zakončení pro přesnou stimulaci G-bodu
  • 6 x skleněných výstupků po celé délce, zvyšuje vnitřní a vnější masáž.
  • Vyrobeno z bezpečnostního borosilikátového skla 
  • Reakce na teplotu při sexu
  • Hypoalergenní, vodotěsný a kompatibilní se všemi mazivy.
  • Sklo Vám nezestárne a i za pět let bude vypadat úplně stejně
  • Zahrnuje luxusní saténovou úložnou tašku.