Neohodnoceno

Skleněné dildo atakující bod G -- Padesát odstínů šedi

Skleněné dildo se dvěma druhy zakončení a ve velmi efektivním provedení 50 odstínů šedi.

Vyprodáno
Kód: FS-40175_48E57A
969 Kč
Kategorie: Erotické pomůcky Padesát odstínů
Barva: průhledná
Délka: 19 cm
Materiál: sklo
Průměr: 3 cm
Vlastnosti: klasické

Masáž G-bodů je nyní jen na Vás díky jemnému zakřivení tohoto luxusního dilda směrem vzhůru. Vychutnejte si různé pocity při pronikání nejrůznějšími směry a vzrušující stimulaci poševních textur. Vibrátor je možné zahřívat či ochlazovat pro ještě jiný rozměr potěšení.

Jistě jedna z nejvšestrannějších hraček, které si můžete dopřát. Díky 100% zesílenému sklu si můžete užít bezpečně spoustu herních možností. Skleněné dildo je jeden z mála materiálů pro sexuální hračky, který je kompatibilní se všemi mazivy.  Sklo je citlivé na teplotu a zcela hypoalergenní pro naprosto bezpečné a nad míru silné potěšení.

Ještě větší všestrannost tohoto erotického dilda zvyšuje jeho úžasný design s dvojitým koncem. Na jednom konci je zakončení s polorealistickým tvarem, zatímco druhý má dvojitou bublinu s většími průměry a silnějšími křivkami. Experimentujte s oběma stranami pro progresivní hru, která ve Vás pomalu probudí velice intenzivním orgasmus.
Vychutnávejte si potěšení, kdy vyvýšené hrboly na těle tohoto skleněného dilda, stimulují Váš klitoris a vnitřní potěšující zóny. Při každém stále hlubším zasunutí stimulují vnitřní bod-G, čímž vaše orgasmické potěšení vystoupá do závratných výšek.

 

Pro příjemnější penetraci použijte lubrikační gel na vodní bázi z naší nabídky zde. Budete tak mít jistotu, že vodní lubrikační gel nepoškodí vaši sexuální hračku.

Dále také životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

96-marcasportada

Z edice Padesát odstínů šedi schválené autorem EL Jamesem

 

Skleněná dilda se nejvíce liší od ostatních didel tím, že se velice snadno přizpůsobují teplotě těla. A nejen teplotě těla, skleněné dildo můžete i ochladit pomocí tekoucí studené vody nebo naopak ohřát teplou či horkou vodou, což velice příjemně zahřeje klín a připraví jej na nejeden orgasmus.(skleněné dildo nikdy nevkládejte do mikrovlnné trouby nebo mrazničky). Penetrace skleněným dildem tak přináší mnohem intenzivnější pocity a to i díky tomu, že skleněné dildo neuhne uvnitř ani o kousek a stimulace G-bodu je tak mnohem intenzivnější.

Další výhodou těchto didel je jejich hypoalergenní vlastnost, což velice ocení jedinci alergičtí na silikon, který obsahuje 90 % ostatních dild.

Skleněné dildo je designová erotická pomůcka, kterou je možné, stejně jako ostatní dilda, používat análně i vaginálně. Jsou vyrobena ze speciálního tvrzeného skla, takže obavy o jejich životnost nebo možnost poranění můžou jít stranou. Skleněná dilda vydrží opravdu hodně, ale i tak je potřeba dávat trochu pozor při manipulaci. Údržba je stejná jako u jiných erotických hraček.

U skleněných didel se příliš nehledí na tvar podobný penisu. Skleněná dilda bývají ve všemožných tvarech, všelijak zakroucená, s výstupky, barevná či čirá.

Potěšte svou partnerku či partnera, kamarádku či kamaráda přepychovým dárkem, který bude jedinečnou ozdobou jeho sbírky sexuálních pomůcek.

 

Specifikace:

  • Dvojité zakončení pro vzrušující vnitřní stimulaci
  • Jedno štíhlé zakončení a dvojité silnější dvojité zakončení pro přesnou stimulaci G-bodu
  • 6 skleněných výstupků po celé délce, zvyšuje vnitřní a vnější masáž
  • Vyrobeno z bezpečnostního borosilikátového skla 
  • Sklo reaguje na teplotu při sexu
  • Hypoalergenní, vodotěsný a kompatibilní se všemi mazivy
  • Sklo nezestárne a i za pět let bude vypadat úplně stejně
  • Zahrnuje luxusní saténovou úložnou tašku.
  • Rozměry: délka - 19 cm, průměr 2,5 cm až 3,5 cm

 

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY – DILDA ZE SKLA

Sklo je výborné pro výrobu erotických pomůcek. Skleněné hračky skvěle vypadají a navíc jsou úžasné na údržbu, nemá žádné póry, takže se v něm nedrží bakterie a dobře se čistí.

Sklo, už ze své podstaty, je pevné a tuhé, tudíž při zavádění neuhne někam kam nemá a působí tak přímo na požadované místo. Je skvělé pro teplotní hry, kdy jej můžete ohřívat a ochlazovat. Skleněné produkty jsou kluzké, tudíž není potřeba mnoho lubrikačního gelu.

Pro výrobu erotických hraček se používá speciální sklo, které má vyšší odolnost než klasické sklo. Tomuto materiálu se říká borosilikátové sklo.