Neohodnoceno

Silikonový kroužek na penis - Padesát odstínu šedi

Jednoduchý, praktický, efektivní, elegantní, diskrétní, přizpůsobivý... slova, která definují tento erekční kroužek z edice Padesát odstínů šedi

Skladem (5 ks)
Kód: 5060428804784_B87CC8
192 Kč
Kategorie: Erotické pomůcky Padesát odstínů
Barva: černá
Materiál: silikon
Velikost: 4,8 cm

Elegantní silikonový kroužek na penis pro opětovné použití. Škrtící kroužek na penis pomůže vytvořit silnější, a tvrdší erekci pro dlouhé milování.

Jednoduchost tohoto elegantního silikonového erekčního kroužku vám pomůže vytvořit silnější erekci a dlouhodobější milování. 

Hračka, kterou musíte mít. Tento erekční kroužek může pomoci zvýšit zvýšit mužské sebevědomí spolu s velikostí a zvýšit tak spokojenost obou partnerů. 

Jeho silný a pružný silikonový design vám zajišťuje diskrétnost na cestách, 

 

PADESÁT ODSTÍNŮ ŠEDI

Z edice Fifty Shades of Grey schválené autorem EL Jamesem.

 

Erekční kroužek, jak už název napovídá, slouží k prodloužení neboli udržení erekce. Vaše milostné zážitky se tak můžou prodloužit na Vámi žádoucí dobu.

A jak to v praxi funguje ?

Erekční kroužek, který je nejčastěji vyrobený ze silikonu či gelu je pružný, případně může být i stahovací. Nasadíte ho na kořen penisu, kde způsobí zaškrcení a zajistí tak snížený průtok krve. Tím se prodlouží erekce na neuvěřitelně dlouhou dobu. Erekční kroužek nasaďte až v době, kdy dojde k erekci přirozenou cestou vzrušení. To je penis plně prokrvený a částečným zaškrcením zajistíte, že erekce potrvá, jak dlouho budete chtít. 

POZOR! Nemůže dojít k úplnému zaškrcení penisu a zastavení průtoku krve.

Je důležité zmínit, že udržení erekce zároveň zabraňuje ejakulaci. Takže, až bude Váš milostný zážitek dostatečně dlouhý a vášnivý, erekční kroužek sundejte a vyvrcholte - ejakulujte.

 

Specifikace:

  • Silikonový erekční prsten se spoustou pružnosti a síly
  • Inhibuje průtok krve, což může pomoci zvýšit a zintenzivnit erekci po delší dobu
  • Vyrobeno ze silného a pružného silikonu
  • Opakovaně použitelný
  • Přenosná velikost na cesty
  • Maximální průměr: 4,82 cm
  • Minimální průměr: 3,81 cm

 

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - EREKČNÍ KROUŽKY ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastickýneporézní hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.