Neohodnoceno

Silikonový černý roubík v dárkové krabičce

Černý roubík klasických tvarů povýšen luxusní dárkovou krabičkou a precizním provedením. Kožený popruh a silikonová kulička jsou tou nejlepší volbou.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 8435097761428
Značka: SECRET PLAY
589 Kč
Kategorie: Roubíky
Barva: černá
Materiál: silikon
Průměr roubíku: 4 cm
Specifikace: plná kulička
Velikost popruhu: nastavitelná

Chcete umlčet svého otroka? Díky tomuto roubíku z něj uděláte poslušného a víc už ani necekne. Silikonový roubík od světově známé značky SECRET PLAY je vhodný jak pro naprosté začátečníky BDSM her tak pro statečné a pokročilé hráče. 

Provedení tohoto roubíku je unisex. Černá barva, univerzální a nastavitelná velikost. 

Kulička, která se vkládá do úst je vyrobena ze silikonu, který je hypoalergenní a hebký a přitom dost pevný na to, aby jste se do něj mohli zakousnout. 

K popruhu, který je kožený, je připevněn druky. Popruh vám zajišťuje že se roubík nehne z místa.

Roubík SECRET PLAY je balen do luxusní dárkové krabičky, proto je ideální i jako dárek. 

Rozšiřte svou sbírku sexuálních hraček o tento masivní černý roubík klasických tvarů. 

 

Hygienu zaručíte a životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše vybrat a nakoupit zde.

 

TAJNÁ HRA

 

Co by to bylo za BDSM hry, bez použití roubíkuU milovníků BDSM her by ve sbírce prostě roubík neměl chybětRoubík zacpe pusu a nedovolí protějšku mluvit ani protestovat. UPOZORNĚNÍ! Hlasitým vzdechům a zvukům roubík nezabrání.

Mimo výše zmíněné výhody roubíku, má roubík také psychologický efekt. Zacpání úst roubíkem umí ponížit, omezit, umlčet a tím nositele postavit do submisivní role.

Nabídka roubíků je široká. Klasické roubíky s kuličkounatahovací roubíky pro případ kdy chcete prostor v puse využít ke svým potřebám. Dále roubíky různých tvarů jako je například kostička. Jistě vás nepřekvapí ani roubík s malým dildem či trubičkou, což vám možnosti sexuálních her velmi rozšiřuje.

 

Specifikace:

  • Barva: černá
  • Materiál popruhu: syntetická kůže a kov bez obsahu niklu
  • Materiál kuličky: silikon
  • Průměr kuličky: 4 cm
  • Celková délka popruhu: 62 cm

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - ROUBÍKY ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastickýneporézní hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.