Neohodnoceno

Stimulátor klitorisu PINK

Stimulátor klitorisu v růžové barvě. 10 rychlostí. Pohon na baterie.

Skladem (1 ks)
Kód: 8714273951762
Značka: SHOT TOYS
699 Kč
Kategorie: Vibrační vajíčka
Barva: růžová
Materiál: silikon
Napájení: knoflíková baterie
Velikost: 6 x 12 cm x 17 cm
Voděodolnost: voděodolný
Stimulátor klitorisu PINK
Novinka

Probuď své smysly s exkluzivním stimulátorem klitorisu PINK.

Nebeský nový 10-ti rychlostní masér navržený tak, aby splnil vaše sny a touhy. Tento stimulátor je vybaven silnými vibračními kulkami a jemně blikajícími křídly, které jemně obklopují vulvu a dráždí klitoris každou pulzací. Kulička s 10 rychlostmi může být použita uvnitř silikonového pouzdra nebo samostatně a je ideální pro přímou stimulaci klitorisu.

Vibrační vajíčka jsou diskrétní a přitom velmi vzrušující erotickou pomůckou a to především díky velké vibrační ploše, kterou vajíčka můžou nabídnout.

 

HRAČKY HRAČKY

 

Pro příjemnější stimulaci použijte lubrikační gel na vodní bázi z naší nabídky zde. Budete tak mít jistotu, že lubrikační gel nepoškodí vaši sexuální hračku.

Dále také životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

Specifikace:

  • Režimy rychlosti: 10.
  • Šířka: 56 mm.
  • Délka produktu: 132 mm.
  • Dodávané baterie: Ano 4x LR44.
  • Vodotěsný: Ano.
  • Rozměry: 5,90 cm x 11,65 cm x 16,70 cm.
  • Hmotnost: 130 g.
  • Materiál: silikon

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - STIMULÁTORY KLITORISU A VIBRAČNÍ VAJÍČKA ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastickýneporézní hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.