Neohodnoceno

Satisfiyer vibrační a sací - černý

Satisfyer s funkcí vibrací i sání. Barva černá. Tichý a voděodolný.

Skladem (1 ks)
Kód: 6959532331356
Značka: PRETTY LOVE
2 499 Kč
Kategorie: Satisfyery
Barva: černá, černá/zlatá
Materiál: silikon
Napájení: USB nabíjecí
Velikost: 13 x 7 cm
Voděodolnost: voděodolný

Tento nový Hammer představuje novou generaci erotických produktů z kategorie Satisfyer, díky své funkci vibrací a sání v jednom. 

Tato hračka, inspirovaná vášnivým zážitkem má tři působivé možnosti. Nezávislé sací čerpadlo vzduchu, ergonomický design a 7 vibračních a sacích funkcí. Jeho výkonný motor je téměř tichý a tak Vám umožňuje vzít si jej kam jen chcete. Kromě toho je vodotěsný, takže nemáte vůbec žádná omezení. Má tlačítko pro rychlé čištění a vypouštěcí otvor. 

Nezapomeňte si Hammer dobře umýt a prodloužit tak jeho životnost.

 

Životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

PRETTYLOVE

Představujeme Vám revoluční erotickou pomůcku pro moderní ženu - Satisfyery

A co je na principu podtlakových vln tak úžasného? Díky této technologii dochází k prokrvování tkání, které se pak stávají citlivější a sexuální prožitek je díky tomu intenzivnější. Intenzitu sání si vždy můžete nastavit tak, jak vám to v dané chvíli vyhovuje.

Nabízí dokonce dvojitou stimulaci. Jak je toto možné? Klitoris je totiž propojen s bodem G. Podle expertů totiž lze zvýšit prožitek ze stimulace G-bodu současným stimulováním klitorisu. A naopak. Zní to jako revoluce? Možná je! Současná stimulace těchto dvou bodů totiž nabízí intenzivnější orgasmus a jeho snazší a rychlejší dosáhnutí.

Samozřejmě potěší i jako dárek!

 

Specifikace:

  • 7 vibračních funkcí
  • 7 sacích funkcí
  • Dobíjecí pomocí USB
  • Silikon + kov
  • Ergonomický design
  • Nízká hladina hluku
  • Vodotěsný IPX7
  • Rozměr: 12,6 cm x 6,7 cm
  • Sací otvor: 1,8 cm

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - SATISFYERY ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastický, neporézní a hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.