Neohodnoceno

Saténová plácačka na zadek bílá/černá Padesát odstínů šedi

Luxusní saténová plácačka z edice Fifty Shades of Grey. Každá strana má jinou barvu a je navržena pro jiný druh výprasku. Ergonomické madlo pro snadné uchopení.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 5060108819565
999 Kč
Kategorie: Bičíky, plácačky a důtky
Barva: černá, bílá
Materiál: kůže
Velikost: 32 cm

Nechte svého milence prožívat Vaše sexuální pocity a to díky saténové a pevné kůži, kdykoli vytáhnete toto pádlo. Hedvábný bílý satén na jedné straně lze použít k smyslnému pohlazení, zatímco plochá, chladná kůže na druhé straně poskytuje pevné plácnutí.

"Ano." Můj hlas je chraplavý šepot. Najednou jsou v mém žaludku motýli. Možná to je to, co potřebuji ... to je to, co mi chybělo. Vzdávám se jeho rytmu, absorbuji každou ránu a vychutnávám každou z nich. - Ana Steele a Christian Gray

Tato sofistikovaná výprasková plácačka, která je ergonomicky tvarovaná tak, aby aby byla pohodlně uchopitelná ve Vaší chvějící se dlani a přirozeně tak vklouzla do Vaší dominantní osobnosti. Umístěte závěsnou smyčku kolem zápěstí a užijte si snadný a lehce svižný pohyb, ​​otáčením pádla experimentujte s různými úrovněmi senzace.

Pod potahem ze stříbrného saténu je polštářek z neoprenu, který rozptyluje dopad každého úderu na jemnější, smyslnější výprask. Naproti tomu strana umělé kůže je na dotek pevná a má ostřejší bodnutí, pro hlubší a rezonanční zásah.

Začněte pomalu tím, že hladíte kůži saténem, čímž se zvyšuje tlak na pevnější švihnutí. Před použitím umělé kožené strany zklidněte pokožku jemným dotykem a mezi každým úderem si udělejte čas na pohlazení pro maximální pocit.

 

Pro prodloužení životnosti bičíku a dodržování správné hygieny použijte čistič hraček.

 

PADESÁT ODSTÍNŮ ŠEDI

Tato plácačka Padesát Shades of Grey byla součástí erotických pomůcek v trilogii Padesáti odstínů. Je to oficiální kolekce schválená autorem EL Jamesem a ideální erotický dárek pro fanoušky trilogie.

 

Bičíky, důtky a plácačky jsou běžným doplňkem sexuální výbavy lidí, kteří se toho prostě nebojí. Lidí, které vzrušuje dostat nebo naopak dát někomu pár na zadek. Štípnutím, které způsobí právě plácnutí bičíkem či důtkou, dojde k prokrvení kůže a tím se kůže stává citlivější a sex tak mnohem vzrušující.

Tyto pomůcky jsou naprosto typickým vybavením pro BDSM hrátky. Spoutejte svou subinu/suba pouty, nasaďte mu pásku na oči, vezměte do rukou bičík či důtku a ukažte svému submisivnímu partnerovi kdo je tady dominant.

Ať už jste zastánce BDSM her nebo si chcete bičík či důtku pořídit pro zpestření sexuálních zážitků, určitě nebudete litovat, pokud ovšem víte, že o to i Váš milenec stojí.

Po výběru je už jen a jen na Vás jak moc budete v posteli zvrhlí, zda tuto pomůcku zkombinujete s poutymaskou, svorkami na bradavky či dalšími sexuálními hračkami.

 

Specifikace:

  • Ergonomická výprasková plácačka pro titrační smyslovou hru.
  • Vhodné pro začátečníky až po pokročilé uživatele.
  • Změňte tahy tak, aby bylo možné přizpůsobit zkušenosti vašich partnerů.
  • Perfektní spojení se šátek a pouty.
  • Oboustranný pro vlastní stimulaci.
  • Délka: 32,13 cm.