Neohodnoceno

Sada venušiných kuliček Trojitá fantazie

Sada venušiných kuliček, 3 kusy různých velikostí. Všechny ze silikonu a se stopkou pro bezpečné vyjmutí.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 6959532320299
Značka: PRETTY LOVE
1 199 Kč –17 % 999 Kč
Kategorie: Venušiny kuličky
Barva: fialová
Materiál: silikon
Velikost: průměr 3,8 cm, celkem 8 x 3,4 cm, průměr 3,4 cm, celkem 9 x 3,8 cm, celkem 4 x 3,4 cm
Sada venušiných kuliček Trojitá fantazie (2)
1 199 Kč –17 %

Tato sada obsahuje 3 kusy venušiných kuliček, které jsou různých velikostí a vy tak můžete jednoduše a chytře chytnout právě po těch, na které máte zrovna chuť, náladu a také dle příležitosti při které je budete používat. 

Jsou perfektní k procvičení vašich vaginálních svalů, díky kterému budou silnější a pružnější. Míče se sráží s pochvou, takže si při cvičení užijete každý krok, který uděláte.

Všechny kuličky jsou fialové barvy a plně silikonové. 

 

Nezapomeňte natřít kuličky velkým množstvím lubrikantu na vodní bázi, aby bylo vložení snadné. Lubrikanty najdete v naší nabídce zde.

K čištění kuliček po používejte teplou vodu a čistič hraček z naší nabídky zde

 

PRETTYLOVE

 

Venušiny kuličky jsou užitečné jako pomocníci pro posílení pánevního dna. Pomocí tlaku, kterým působí na poševní konec, přivádí svaly k potřebě stahovat se a tím udržet kuličky uvnitř. Tímto stahováním svalů se svaly posilují a pánevní dno se stává pevnější. Žena tím prakticky omládne a zároveň díky pevnému pánevnímu dnu může docílit mnohem intenzivnějších pocitů při sexu. Při nošení Venušiných kuliček zároveň dochází ke stimulaci bodu G, žena je tak vzrušená a zvyšuje se tím chuť na samotný sex.

Princip stimulace spočívá v tom, že uvnitř každé kuličky je umístěna ještě jedna kulička, menší a ta se při sebemenším pohybu obrací a tato rotace vytváří vibrace, které dráždí pochvu. Venušiny kuličky můžou být jednotlivé a také spojené šňůrkou, díky které se i vytahují. Druhá varianta je bezpečnější a vhodnější pro začátečníky.

 

Specifikace:

  • Rozměry:
    • Malé: 9,2 cm x 3,8 cm
    • Střední: 8,2 cm x 3,4 cm
    • Velké: 4 cm x 3,4 cm
  • Materiál: silikon

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - VENUŠINY KULIČKY ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastický, neporézní a hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.