Neohodnoceno

Růžový roubík s kuličkou

Světlounce růžový roubík, který působí jemně a nenápadně. Je vybaven prodyšnou koulí, která je pohodlná a snadno se přes ni dýchá. Nastavitelná velikost popruhu.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 8436583793978
Značka: Fetish Addict
499 Kč
Kategorie: Roubíky
Barva: růžová
Materiál: PVC - tvrdší plast
Průměr roubíku: 4,5 cm
Specifikace: prodyšná kulička
Velikost popruhu: nastavitelná

Řada určená pro milovníky nejintenzivnějších a zároveň nejtemnějších potěšení, ponořte se do Fetish Addict a užijte si svou sexualitu jako nikdy předtím.

Roubík je ve formě prodyšné kuličky, která nezanechá pachuť v ústech. Pohodlně se vejde do úst a dírky usnadňují dýchání. Nebojte se do něj dostatečně zakousnout a to tak aby ústa zůstala zavřená. 

Koženkový popruh udrží roubík pevně na svém místě a má nastavitelnou velikost pohodlně pomocí spony. 

Roubík do úst i popruh jsou v světle růžové barvě. Barva působí jemně a příjemně.

 

Hygienu zaručíte a životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše vybrat a nakoupit zde.

 

FETISH ADDICT

 

Co by to bylo za BDSM hry, bez použití roubíkuU milovníků BDSM her by ve sbírce prostě roubík neměl chybětRoubík zacpe pusu a nedovolí protějšku mluvit ani protestovat. UPOZORNĚNÍ! Hlasitým vzdechům a zvukům roubík nezabrání.

Mimo výše zmíněné výhody roubíku, má roubík také psychologický efekt. Zacpání úst roubíkem umí ponížit, omezit, umlčet a tím nositele postavit do submisivní role.

Nabídka roubíků je široká. Klasické roubíky s kuličkounatahovací roubíky pro případ kdy chcete prostor v puse využít ke svým potřebám. Dále roubíky různých tvarů jako je například kostička. Jistě vás nepřekvapí ani roubík s malým dildem či trubičkou, což vám možnosti sexuálních her velmi rozšiřuje.

 

Specifikace:

  • Nastavitelný popruh
  • Prodyšná koule
  • Barva růžová
  • Průměr koule 4,5 cm
  • Materiál: PVC

 

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - ROUBÍKY Z PVC

Měkčené PVC je velice porézní materiál. Není možné ho vyvářet. Očištění je nejlepší desinfekčním mýdlem a vodou. Doporučujeme použít kondom nejlépe nelubrikovaný, který pokryje celou erotickou pomůcku. Lubrikanty jsou vhodné vodní a nedoporučuje se používat oleje.

PVC často obsahuje ftaláty jako změkčovadla, která se uvolňují do těla. Momentálně si prohlížíte jeden ze zdárných důkazů, že i bez ftalátů to jde. U výrobku vám zaručujeme, že je bez obsahu ftalátu, tudíž pro tělo bezpečný.