Neohodnoceno

Roubík s penisem

Kvalitní černý roubík s penisem. V ústech máte silikonovou kuličku ze které trčí dildo, což vám nabízí další možnosti sexuálních her. 

Skladem (1 ks)
Kód: 8718924235256
Značka: RIMBA
799 Kč
Kategorie: Roubíky
Barva: černá
Materiál: silikon
Průměr roubíku: 4 cm
Specifikace: dildo
Velikost popruhu: nastavitelná

Černý roubík s nastavitelnou velikostí do 8mi poloh a opatřený kovovou sponou s možností uzamčení zámkem (není součástí balení). 

Roubík do úst má průměr 4 cm a navíc je vybaven dildem s realistickými tvary o délce 11 cm. Upusťte uzdu své fantazii a užijte si neomezené možnosti sexuálních her s tímto dildem v ústech.

Kulička v ústech je vyrobena z kvalitního silikonu, který je příjemný na skus, bezpečný a snadno se čistí. 

 

Hygienu zaručíte a životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše vybrat a nakoupit zde.

 

LATEX PLAY

 

Co by to bylo za BDSM hry, bez použití roubíkuU milovníků BDSM her by ve sbírce prostě roubík neměl chybětRoubík zacpe pusu a nedovolí protějšku mluvit ani protestovat. UPOZORNĚNÍ! Hlasitým vzdechům a zvukům roubík nezabrání.

Mimo výše zmíněné výhody roubíku, má roubík také psychologický efekt. Zacpání úst roubíkem umí ponížit, omezit, umlčet a tím nositele postavit do submisivní role.

Nabídka roubíků je široká. Klasické roubíky s kuličkounatahovací roubíky pro případ kdy chcete prostor v puse využít ke svým potřebám. Dále roubíky různých tvarů jako je například kostička. Jistě vás nepřekvapí ani roubík s malým dildem či trubičkou, což vám možnosti sexuálních her velmi rozšiřuje.

 

Specifikace:

  • Délka dilda: 11 cm
  • Materiál: silikon
  • Velikost: nastavitelná
  • Průměr kuličky: 4 cm
  • Černá barva

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - ROUBÍKY ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastickýneporézní hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.