Neohodnoceno

Roubík s penisem 5 cm Fetish Addict černý

Roubík ve formě penisu o rozměru 5 cm. Černý roubík, který je uzamykatelný zámkem, čímž zajistíte, že se z vašich svárů objekt zaručeně nedostane.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 8436583793602
Značka: Fetish Addict
549 Kč
Kategorie: Roubíky
Barva: černá
Materiál: neuvedeno
Průměr: 3 cm
Specifikace: dildo
Velikost popruhu: nastavitelná

Řada určená pro milovníky nejintenzivnějších a nejtemnějších potěšení, ponořte se do Fetish Addict a užijte si svou sexualitu jako nikdy předtím.

Pozvedněte své hry BDSM na jinou úroveň s tímto ne zcela typickým roubíkem. Novinkou na tomto roubíku je kromě visacího zámku na sponě je roubík v podobě polorealistického penisu o skromné délce 5 cm. Tento roubík nabízí potěšení, které stojí za objevení.

Opět můžete upustit uzdu své fantazii. Roubík s penisem se dá použít vložením penisu do úst, pro potrápení submisivního či spoutaného článku sexuálních her, nebo roubík otočíte a polorealistickým penisem je možné provádět ,,orální´´ sex. Tato varianta je skvělá pro lesbické páry nebo také pro prohození rolí.

Stejně jako u ostatních výrobků z řady jsou jeho materiály měkké, ale pevné a popruh je plně nastavitelný.

 

Hygienu zaručíte a životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše vybrat a nakoupit zde.

 

FETISH ADDICT

 

Roubík je dá se i říct, že zastaralá sexuální pomůcka pro zacpání úst a utišení submisivního člena sexuálních her. Zastará proto, že se používá už mnoho a mnoho let, provedení jde samozřejmě z dobou. Dnes je neodmyslitelnou součástí BDSM praktik. Díky roubíku si můžete splnit ty nejzvrhlejší sexuální představy a strčit tak do úst své milence/milenci třeba i kost, která je připevněná na roubíku. Můžete si tak zahrát na pejska a páníčka, zakomponovat do her ještě masku přes oči, pouta s obojkem a zařadit do BDSM i fetišstické touhy.

 

Specifikace:

  • Nastavitelný
  • Se zámkem
  • Ve formě penisu

Rozměry:

  • Nastavitelné: 46 - 58 cm
  • Kulový penis: 5 cm x 3,3 cm