Neohodnoceno

Roubík s opaskem z hnědé kůže

Roubík pro BDSM noci plné touhy a vzrušení. Roubík má široký popruh hnědé barvy s nastavitelnou velikostí.

Skladem (1 ks)
Kód: 8718924237229
Značka: RIMBA
1 199 Kč
Kategorie: Roubíky
Barva: hnědá
Materiál: neuvedeno
Průměr roubíku: neuvedeno
Specifikace: plná kulička
Velikost popruhu: nastavitelná

Nebojte se vyzkoušet tento kožený roubík a okořenit své sexuální zážitky. 

Popruh je široký a navíc hnědé barvy, což jej dělá originálním a také evokuje různé sexuální představy. Kůže působí velmi luxusně a eroticky, evokuje tvrdost a touhu. Toužit bude ne jen dominantní článek v páru, ale i ten submisivní, který tento roubík bude mít nasazený. Bude toužit a prosit a vaše laskání. 

Nastavitelná velikost popruhu do několika pozic. Velký roubík, který vás nezklame.

Perfektní pro život BDSM nocí bez omezení.

 

Hygienu zaručíte a životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše vybrat a nakoupit zde.

 

BONDAGE PLAY

 

Co by to bylo za BDSM hry, bez použití roubíkuU milovníků BDSM her by ve sbírce prostě roubík neměl chybětRoubík zacpe pusu a nedovolí protějšku mluvit ani protestovat. UPOZORNĚNÍ! Hlasitým vzdechům a zvukům roubík nezabrání.

Mimo výše zmíněné výhody roubíku, má roubík také psychologický efekt. Zacpání úst roubíkem umí ponížit, omezit, umlčet a tím nositele postavit do submisivní role.

Nabídka roubíků je široká. Klasické roubíky s kuličkounatahovací roubíky pro případ kdy chcete prostor v puse využít ke svým potřebám. Dále roubíky různých tvarů jako je například kostička. Jistě vás nepřekvapí ani roubík s malým dildem či trubičkou, což vám možnosti sexuálních her velmi rozšiřuje.

 

Specifikace:

  • Materiál: Kůže
  • Barva: Hnědá