Neohodnoceno

Roubík s červenou kostičkou

Červená kost v ústech, třeba je to přesně to co hledáte. Tento roubík vám nabízí možnosti Roleplay. Silikonová kost.

Skladem (1 ks)
Kód: 759746323651
Značka: RIMBA
555 Kč
Kategorie: Roubíky
Barva: červená
Materiál: silikon
Průměr: neuvedeno
Specifikace: kost
Velikost popruhu: nastavitelná

Máte rádi BDSM hry a přitom nejste úplně z tvrdého soudku? Potom jste tu správně. Kostička navíc v červené barvě jistě splní vaše očekávání. 

Váš protějšek si může vzít tuto červenou kostičku do úst a zahrát vám malého roztomilého pejska.

Roubík je plně nastavitelný na zadní straně díky přezce. Kost do úst je ze silikonu, měkká, pohodlná a velmi snadno se čistí

 

Hygienu zaručíte a životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše vybrat a nakoupit zde.

 

CHISA

 

Co by to bylo za BDSM hry, bez použití roubíkuU milovníků BDSM her by ve sbírce prostě roubík neměl chybětRoubík zacpe pusu a nedovolí protějšku mluvit ani protestovat. UPOZORNĚNÍ! Hlasitým vzdechům a zvukům roubík nezabrání.

Mimo výše zmíněné výhody roubíku, má roubík také psychologický efekt. Zacpání úst roubíkem umí ponížit, omezit, umlčet a tím nositele postavit do submisivní role.

Nabídka roubíků je široká. Klasické roubíky s kuličkounatahovací roubíky pro případ kdy chcete prostor v puse využít ke svým potřebám. Dále roubíky různých tvarů jako je například kostička. Jistě vás nepřekvapí ani roubík s malým dildem či trubičkou, což vám možnosti sexuálních her velmi rozšiřuje.

 

Specifikace:

  • Nastavitelný
  • Silikon + PU
  • Měkká koule
  • Snadné čištění
  • Rozměry: 65,5 cm x 4,6 cm

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - ROUBÍKY ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastickýneporézní hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.