Neohodnoceno

Roubík Rimba se svorkami na bradavky a koženým opaskem

Roubík z koženého opasku a silikonové koule pro vložení do úst. Navíc vybaven svorkami na bradavky.

Skladem (1 ks)
Kód: 8718924232910
Značka: RIMBA
1 299 Kč –8 % 1 199 Kč
Kategorie: Roubíky
Barva: černá
Materiál: silikon
Průměr: neuvedeno
Specifikace: plná kulička
Velikost popruhu: nastavitelná
Roubík Rimba se svorkami na bradavky a koženým opaskem
Akce
1 299 Kč –8 %

Roubík, který se skládá z koženého řemene a silikonové koule. Kožený popruh má nastavitelnou velikost a tak se nemusíte bát, že se váš objekt vymaní z vašich svárů.

Ale pozor, pro ještě větší požitek, pro ještě větší dráždění a pro ještě větší sexuální pokušení je tento roubík vybaven i dvěma kovovými řetízky na jejichž konci jsou svorky na bradavky.

Tento roubík je perfektní pro BDSM noci bez omezení.

 

Hygienu zaručíte a životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše vybrat a nakoupit zde.

 

BONDAGE PLAY

 Výrobky Rimba jsou vyráběny s vysokými standardy kvality a vyráběny 100% v Evropě.

 

Roubík je dá se i říct, že zastaralá sexuální pomůcka pro zacpání úst a utišení submisivního člena sexuálních her. Zastará proto, že se používá už mnoho a mnoho let, provedení jde samozřejmě z dobou. Dnes je neodmyslitelnou součástí BDSM praktik. Díky roubíku si můžete splnit ty nejzvrhlejší sexuální představy a strčit tak do úst své milence/milenci třeba i kost, která je připevněná na roubíku. Můžete si tak zahrát na pejska a páníčka, zakomponovat do her ještě masku přes oči, pouta s obojkem a zařadit do BDSM i fetišstické touhy.

 

Specifikace:

  • Materiál: kůže, kov a silikon
  • Černá barva
  • Nastavitelný popruh

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - ROUBÍKY ZE SILIKONU

Silikon je tou nejlepší volbou materiálu u sexuálních hraček. Má těsnou molekulární strukturu, díky které odpuzuje vodu, nečistoty a bakterie. Je elastickýneporézní hladký, což z něj dělá skvělého parťáka pro vaše intimní chvíle. Přesné složení silikonu není možné stanovit, protože silikon jako takový má přes 400 různých variací. Můžeme potvrdit, že silikon je vyráběn z přírodních surovin a to syntetickou cestou, je tedy vnímán jako přírodní produkt. Alergické reakce po kontaktu těla se silikonem jsou velmi výjimečné a proto je silikon považován za pro tělo bezpečný materiál.