Neohodnoceno

Roubík Fetish Addict kovový kruh

Roubík ve formě kovového kruhu, který umožňuje i orální sex. Zažijte extrémní zážitky díky roubíku od Fetish Addict.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 8436583793619
Značka: Fetish Addict
549 Kč
Kategorie: Roubíky
Barva: černá/stříbrná
Materiál: kov
Průměr: 5 cm
Specifikace: kruh
Velikost popruhu: nastavitelná

Řada určená pro milovníky nejintenzivnějších a nejtemnějších potěšení, ponořte se do Fetish Addict a užijte si svou sexualitu jako nikdy předtím.

Tento roubík je určen pro ty nejodvážnější. nastavitelný řemínek se sponou a samotný roubík má tvar písmene O, což je ideální pro vaše sexuální praktiky. 

Tento roubík vám umožňuje i orální sex, pokud se do něj váš penis vejde. Zatímco protějšek nemůže díky roubíku v ústech protestovat, vy mu můžete do úst vložit váš penis a užít si tak maximální nadvládu v kombinaci s extrémně vzrušujícím zážitkem.

 

Hygienu zaručíte a životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše vybrat a nakoupit zde.

 

FETISH ADDICT

 

Roubík je dá se i říct, že zastaralá sexuální pomůcka pro zacpání úst a utišení submisivního člena sexuálních her. Zastará proto, že se používá už mnoho a mnoho let, provedení jde samozřejmě z dobou. Dnes je neodmyslitelnou součástí BDSM praktik. Díky roubíku si můžete splnit ty nejzvrhlejší sexuální představy a strčit tak do úst své milence/milenci třeba i kost, která je připevněná na roubíku. Můžete si tak zahrát na pejska a páníčka, zakomponovat do her ještě masku přes oči, pouta s obojkem a zařadit do BDSM i fetišstické touhy.

 

Specifikace:

  • Velikost M - roubík o průměru 4,5 cm
  • Nastavitelný popruh