Neohodnoceno

Roubík Fetish Addict černá koule s dírami pro snadné dýchání

Koule s dírami pro snadné dýchání při hrátkách. Roubík z edice Fetish Addict prostě musíte mít!

Skladem (> 5 ks)
Kód: 8436583793152
Značka: Fetish Addict
399 Kč
Kategorie: Roubíky
Barva: černá
Materiál: neuvedeno
Průměr: neuvedeno
Specifikace: prodyšná kulička
Velikost popruhu: nastavitelná

Řada Fetish Addict je určená pro milovníky nejintenzivnějších a nejtemnějších sexuálních potěšení, ponořte se do Fetish Addict a užijte si svou sexualitu jako nikdy předtím.

Pokud chcete posunout své hry plné nadvlády na jinou úroveň, potřebujete tento roubík. Je vybaven prodyšnou koulí pro pohodlí a popruhy z vysoce kvalitních materiálů, které mají elegantní prošívání. Současně jej díky své sponě můžete nastavit tak, abyste maximalizovali pohodlí a potěšení.

 

Hygienu zaručíte a životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše vybrat a nakoupit zde.

 

FETISH ADDICT

 

Roubík je dá se i říct, že zastaralá sexuální pomůcka pro zacpání úst a utišení submisivního člena sexuálních her. Zastará proto, že se používá už mnoho a mnoho let, provedení jde samozřejmě z dobou. Dnes je neodmyslitelnou součástí BDSM praktik. Díky roubíku si můžete splnit ty nejzvrhlejší sexuální představy a strčit tak do úst své milence/milenci třeba i kost, která je připevněná na roubíku. Můžete si tak zahrát na pejska a páníčka, zakomponovat do her ještě masku přes oči, pouta s obojkem a zařadit do BDSM i fetišstické touhy.

 

Specifikace:

  • Nastavitelná velikost
  • Prodyšná koule