Neohodnoceno

Roubík Fetish Addict černá kost

Roubík ve tvaru kosti je dokonalým doplňkem pro hraní rolí při sexuálních hrátkách. Sexy černá barva vzrušení jen podporuje.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 8436583793923
Značka: Fetish Addict
499 Kč
Kategorie: Roubíky
Barva: černá
Materiál: silikon
Velikost: 63 x 2 cm

Řada určená pro milovníky nejintenzivnějších a nejtemnějších potěšení, ponořte se do Fetish Addict a užijte si svou sexualitu jako nikdy předtím.

Přesně tohle je roubík, který potřebujete a hledáte. Roubík ve formě kosti, která je ideální pro hraní rolí. Nevažte se a odvažte se, můžete upustit svou fantazii, protože s tímto roubíkem je dovolené vše. 

Popruh je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, měkkých, ale pevných. Současně jej díky své sponě můžete nastavit tak, abyste maximalizovali pohodlí a potěšení.

 

FETISH ADDICT

 

Roubík je dá se i říct, že zastaralá sexuální pomůcka pro zacpání úst a utišení submisivního člena sexuálních her. Zastará proto, že se používá už mnoho a mnoho let, provedení jde samozřejmě z dobou. Dnes je neodmyslitelnou součástí BDSM praktik. Díky roubíku si můžete splnit ty nezvrhlejší sexuální představy a strčit tak do úst své milence/milenci třeba i kost, která je připevněná na roubíku. Můžete si tak zahrát na pejska a páníčka, zakomponovat do her ještě masku přes oči, pouta s obojkem a zařadit do BDSM i fetišstické touhy.

 

Specifikace:

  • Nastavitelný
  • Silikonový roubík ve tvaru kosti
  • Rozměry: 63 cm x 2 cm