Neohodnoceno

Reálné DELUXE vibrační dildo v hnědé barvě

Vibrační dildo hnědé barvy s velmi realistickým vzhledem a pevnou základnou.

Skladem (3 ks)
Kód: 603912340822
Značka: Real Feel Deluxe
1 999 Kč
Kategorie: Vibrátory
Barva: hnědá
Materiál: plast, guma
Napájení: AA baterie
Velikost: 23 x 6 cm
Voděodolnost: voděodolný

Užijte si „skutečný pocit“ sametově měkké, živé kůže s touto neuvěřitelně realistickou atmosférou. 

Pečlivě navržené Realné DELUXE vibrační dildo s výrazným žaludem, vyboulenými žilami a volně visícími kulkami. Superživé tvary, textury a barvy tohoto dilda vypadají opravdu skutečně.

Extrémně pevná základna s přísavkou se přilepí na téměř jakýkoli hladký rovný povrch, aby jste se od něj mohli dobře odrážet. Přilepte dildo na podlahu, zeď, dlaždici nebo na postel - super silný přísavný držák zůstane bezpečně na svém místě při každém vášnivém tahu a je vybaven rychloupínací západkou pro snadné vyjmutí. 

Robustní přísavka se zdvojnásobí jako základna kompatibilní s postroji, která zůstává pohodlně na svém místě. Použijte toto vibrační dildo s jakýmkoli postrojem Fetish Fantasy Series pro nejpohodlnější a realističtější zážitek.

Vložte požadované baterie, přišroubujte základnu a vibrace se okamžitě zapnou, nabídnou Vám silné vibrace pro nejintenzivnější orgasmus, jaký jste si kdy dokázali představit. Chcete-li napájení vypnout, jednoduše odšroubujte víčko a vibrace se vypnou.

Vezměte si toto zcela nepromokavé vibrační dildo do sprchy, vířivky nebo do lázní a proměňte čas v koupeli v potěšení! 

Pro extra mokrý a divoký zážitek použijte dostatek lubrikačního gelu. Vyčištění je hračkou s přípravkem na čištění hraček a teplou vodou.

 

SKUTEČNÉ PENĚŽENÍ

 

Pro příjemnější penetraci použijte lubrikační gel na vodní bázi z naší nabídky zde. Budete tak mít jistotu, že lubrikační gel nepoškodí vaši sexuální hračku.

Dále také životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

Specifikace:

  • Barva: hnědá
  • Vyrobeno bez ftalátů
  • Použitelná délka 22,6 cm
  • Průměr 6,2 cm
  • Baterie 2 AA (není součástí balení)
  • Rukáv: termoplastická guma (TPR)
  • Materiál: ABS plast
  • Přísavka: PVC