Neohodnoceno

Připínací penis s postrojem King Cock Strapon - snědý

Dvojité dildo s postrojem. Přísavka pro možnost použití bez postroje. Realistický vzhled jednotlivých didel. Barva snědá

Skladem (5 ks)
Kód: 603912750904
Značka: King Cock
2 999 Kč –17 % 2 499 Kč
Kategorie: Připínací penisy pro páry
Barva: hnědá
Délka: 19 cm
Materiál: PVC - tvrdší plast
Materiál postroje: neuvedeno
Produkt: postroj + dildo
Průměr: 4 cm
Velikost postroje: nastavitelná
Připínací penis s postrojem King Cock Strapon (4)
Akce
2 999 Kč –17 %

Pokud chcete zažít noci plné fantazie, tento penis se dvěma realistickými dildy vás zcela uspokojí. 

Je ručně vyrobené, flexibilní a má silný přísavný držák. Perfektně se hodí k postroji a zároveň Vám umožňuje používat dvojité dildo bez potřeby postroje. Je zcela bez ftalátů a latexu, hypoalergenní a pro tělo bezpečný.

Postroj se nehne ze svého místa díky nastavitelným páskům, které dosáhnou rozměru v pase 132 cm. Má kovové přezky, díky nimž se dildo nehýbe z místa, když je suchý zip nastaven a umístěn na O-kroužek. 

Nezapomeňte si hračku umýt teplou vodou a dobrým čisticím prostředkem na hračky.

 

Pro příjemnější penetraci použijte lubrikační gel na vodní bázi z naší nabídky zde. Budete tak mít jistotu, že lubrikační gel nepoškodí vaši sexuální hračku.

Dále také životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

 KING COCK

 

Připínací penis, známý také pod názvem strap-on představuje obvykle dildo s kalhotkami či jiným upevněním kolem pasu. Dilda bývají s postrojem ukotvená na pevno nebo snímatelná a použitelná i samostatně.

Strap-on využijí jak ženy při výměně rolí – Peggingu tak i muži např. při nedostatečné erekci, kdy použijí dutý připínací penis pro vložení penisu. Skvělý je také pro homosexuální páry. Pokud si rádi hrajete, hledáte něco pro oživení vašeho sexuálního vztahu či potřebujete vyřešit výše zmíněný problém s erektilní disfunkcí, strap-on je ideální.

 

Bezpečný materiál

I přes to, že materiál PVC nemá dobrou pověst, výrobce Pipedream – King Cock garantuje pro pokožku bezpečný materiál, který neobsahuje ftaláty a latex. Materiál je navíc hypoalergení.
I přes kvalitu materiálu, dbejte na hygienická opatření a své hračky vždy pečlivě ošetřete dle návodu výrobce.

 

Specifikace:

  • Dvojité dildo
  • Se silnou přísavkou
  • Realistické
  • Materiál: PVC
  • Bez ftalátů a latexu
  • Hypoalergenní
  • Rozměry: 19,1 cm x 4,6 cm
  • Barva dvojitého dilda - snědá

 

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - PŘIPÍNACÍ PENISY Z PVC

Měkčené PVC je velice porézní materiál. Není možné ho vyvářet. Očištění je nejlepší desinfekčním mýdlem a vodou. Doporučujeme použít kondom nejlépe nelubrikovaný, který pokryje celou erotickou pomůcku. Lubrikanty jsou vhodné vodní a nedoporučuje se používat oleje.

PVC často obsahuje ftaláty jako změkčovadla, která se uvolňují do těla. Momentálně si prohlížíte jeden ze zdárných důkazů, že i bez ftalátů to jde. U výrobku vám zaručujeme, že je bez obsahu ftalátu, tudíž pro tělo bezpečný.