Připínací penis King Cock 22 cm tělový

Realistický penis s vytvarovaným žaludem a žílami. Z materiálu velmi připomínající lidskou pokožku. Penis použitelný s popruhem i bez.

Skladem
Kód: 603912361278
1 899 Kč

Pokud chcete, aby váš první postroj s připínacím penisem vypadal jako skutečný, postroj King Cock Strap-On Harness je přesně to, co jste hledali! Tvar, žíly, žalud jsou pečlivě ručně vyrobeny s vynikajícími detaily, aby vám poskytly nejrealističtější zážitek, jaký jste si kdy dokázali představit. 

Široká základna s přísavkou zapadá do postroje pro bezchybné uchycení.

Dildo lze ji použít i bez postroje - připevněte jej na jakýkoli hladký a rovný povrch u užijte si zábavu. Vyrobeno v nejmodernějším závodě na výrobu pryže společnosti Pipedream, každý King Cock je bez obsahu ftalátů, latexů, bezpečný pro tělo a hypoalergenní.

Vysoce odolný vinylový postroj udržuje vše na svém místě. Tvarově přiléhavý design obepíná kontury vašeho těla a při každém použití je ještě měkčí a přizpůsobivější. Se zcela nastavitelným řemínkem a bederními popruhy se pohodlně vejde do pasu až do 132 cm. Kovové přezky na opasku zajišťují, že se během zábavy neuvolní, zatímco pásky na suchý zip bezpečně drží O-kroužek. 

 

Pro příjemnější penetraci použijte lubrikační gel na vodní bázi z naší nabídky zde. Budete tak mít jistotu, že lubrikační gel nepoškodí vaši sexuální hračku.

Dále také životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

 KRÁLOVÝ KOHOUT

 

Připínací penis, známý také pod názvem strap-on představuje obvykle dildo s kalhotkami či jiným upevněním kolem pasu. Dilda bývají s postrojem ukotvená na pevno nebo snímatelná a použitelná i samostatně.

Strap-on využijí jak ženy při výměně rolí – Peggingu tak i muži např. při nedostatečné erekci, kdy použijí dutý připínací penis pro vložení penisu. Skvělý je také pro homosexuální páry. Pokud si rádi hrajete, hledáte něco pro oživení vašeho sexuálního vztahu či potřebujete vyřešit výše zmíněný problém s erektilní disfunkcí, strap-on je ideální.

 

Specifikace:

  • Dildo je součástí
  • silná přísavka
  • Nastavitelný pásový popruh 132 cm (52 ​​")
  • Silikon + PVC Fantaflesh

Rozměry dilda:

  • Celkem: 21,6 cm x 4,6 cm
  • Použitelná délka: 20,3 cm

 

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - PŘIPÍNACÍ PENISY Z PVC

Měkčené PVC je velice porézní materiál. Není možné ho vyvářet. Očištění je nejlepší desinfekčním mýdlem a vodou. Doporučujeme použít kondom nejlépe nelubrikovaný, který pokryje celou erotickou pomůcku. Lubrikanty jsou vhodné vodní a nedoporučuje se používat oleje.

PVC často obsahuje ftaláty jako změkčovadla, která se uvolňují do těla. Momentálně si prohlížíte jeden ze zdárných důkazů, že i bez ftalátů to jde. U výrobku vám zaručujeme, že je bez obsahu ftalátu, tudíž pro tělo bezpečný.

Zpět do obchodu