Neohodnoceno

Připínací penis dvojitý 19 cm King Cock - tělový

Dvojité dildo s postrojem. Přísavka pro možnost použití bez postroje. Realistický vzhled jednotlivých didel. Barva tělová

Skladem (4 ks)
Kód: 603912750898
Značka: King Cock
3 039 Kč –8 % 2 799 Kč
Kategorie: Připínací penisy
Barva: tělová
Délka: 19 cm
Materiál: PVC - tvrdší plast
Materiál postroje: neuvedeno
Produkt: postroj + dildo
Průměr: 4 cm
Velikost postroje: nastavitelná
Připínací penis dvojitý 19 cm King Cock tělový
3 039 Kč –8 %

Pokud chcete zažít noci plné fantazie, tento penis se dvěma realistickými dildy vás zcela uspokojí. 

Je ručně vyrobené, flexibilní a má silný přísavný držák. Perfektně se hodí k postroji a zároveň Vám umožňuje používat dvojité dildo bez potřeby postroje. Je zcela bez ftalátů a latexu, hypoalergenní a pro tělo bezpečný.

Postroj se nehne ze svého místa díky nastavitelným páskům, které dosáhnou rozměru v pase 132 cm. Má kovové přezky, díky nimž se dildo nehýbe z místa, když je suchý zip nastaven a umístěn na O-kroužek. 

 

Pro příjemnější penetraci použijte lubrikační gel na vodní bázi z naší nabídky zde. Budete tak mít jistotu, že lubrikační gel nepoškodí vaši sexuální hračku.

Dále také životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

KING COCK

 

Připínací penis, známý také pod názvem strap-on představuje obvykle dildo s kalhotkami či jiným upevněním kolem pasu. Dilda bývají s postrojem ukotvená na pevno nebo snímatelná a použitelná i samostatně.

Strap-on využijí jak ženy při výměně rolí – Peggingu tak i muži např. při nedostatečné erekci, kdy použijí dutý připínací penis pro vložení penisu. Skvělý je také pro homosexuální páry. Pokud si rádi hrajete, hledáte něco pro oživení vašeho sexuálního vztahu či potřebujete vyřešit výše zmíněný problém s erektilní disfunkcí, strap-on je ideální.

 

Specifikace:

  • Dvojité dildo
  • Se silnou přísavkou
  • Realistický
  • Bez ftalátů a latexu
  • Hypoalergenní
  • Rozměry: 7,5 "(19,1 cm) x 1,8" (4,6 cm)
  • Barva dvojitého dilda: tělová

 

 

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - PŘIPÍNACÍ PENISY Z PVC

Měkčené PVC je velice porézní materiál. Není možné ho vyvářet. Očištění je nejlepší desinfekčním mýdlem a vodou. Doporučujeme použít kondom nejlépe nelubrikovaný, který pokryje celou erotickou pomůcku. Lubrikanty jsou vhodné vodní a nedoporučuje se používat oleje.

PVC často obsahuje ftaláty jako změkčovadla, která se uvolňují do těla. Momentálně si prohlížíte jeden ze zdárných důkazů, že i bez ftalátů to jde. U výrobku vám zaručujeme, že je bez obsahu ftalátu, tudíž pro tělo bezpečný.