Neohodnoceno

Připínací penis dvojitý 19 cm King Cock - tělový

Dvojité dildo s postrojem. Přísavka pro možnost použití bez postroje. Realistický vzhled jednotlivých didel. Barva tělová

Skladem (4 ks)
Kód: 603912750898
Značka: King Cock
3 039 Kč –8 % 2 799 Kč
Kategorie: Připínací penisy
Barva: tělová
Velikost: 19 x 4 cm
Připínací penis dvojitý 19 cm King Cock tělový
3 039 Kč –8 %

Pokud chcete zažít noci plné fantazie, tento penis se dvěma realistickými dildy vás zcela uspokojí. 

Je ručně vyrobené, flexibilní a má silný přísavný držák. Perfektně se hodí k postroji a zároveň Vám umožňuje používat dvojité dildo bez potřeby postroje. Je zcela bez ftalátů a latexu, hypoalergenní a pro tělo bezpečný.

Postroj se nehne ze svého místa díky nastavitelným páskům, které dosáhnou rozměru v pase 132 cm. Má kovové přezky, díky nimž se dildo nehýbe z místa, když je suchý zip nastaven a umístěn na O-kroužek. 

 

 

Pro příjemnější penetraci použijte lubrikační gel na vodní bázi z naší nabídky zde. Budete tak mít jistotu, že lubrikační gel nepoškodí vaši sexuální hračku.

Dále také životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

KING COCK

 

Připínací penis, známý také pod názvem strap-on představuje obvykle dildo s kalhotkami či jiným upevněním kolem pasu. Dilda bývají s postrojem ukotvená na pevno nebo snímatelná a použitelná i samostatně.

Strap-on využijí jak ženy při výměně rolí – Peggingu tak i muži např. při nedostatečné erekci, kdy použijí dutý připínací penis pro vložení penisu. Skvělý je také pro homosexuální páry. Pokud si rádi hrajete, hledáte něco pro oživení vašeho sexuálního vztahu či potřebujete vyřešit výše zmíněný problém s erektilní disfunkcí, strap-on je ideální.

 

Specifikace:

  • Dvojité dildo
  • Se silnou přísavkou
  • Realistický
  • Bez ftalátů nebo latexu
  • Hypoalergenní
  • Rozměry: 7,5 "(19,1 cm) x 1,8" (4,6 cm)
  • Barva dvojité dilda: tělová