Neohodnoceno

Pouta pro pověšení na dveře

Pouta k jednoduchému připoutání do dveří. zapínání na suchý zip. Možnost rychlého uvolnění. 

Skladem (2 ks)
Kód: 8718924238493
Značka: RIMBA
799 Kč
Kategorie: Pouta
Barva: černá/fialová
Materiál: polyester
Velikost: nastavitelná

Pouta pro zavěšení do dveří jsou skvělá pro fetiš hry. Nechejte se připoutat do dveří a zažít vzrušení kdy si s Vámi milenec/milenka bude dělat co chce bez toho aniž by jste se mohli pohnout.

Pouta jsou nastavitelná a lehce odnímatelná pro případ kdy už tu slast prostě nemůžete vydržet. Zapínaní na suchý zip a karabinou k popruh na zavěšení. Tyče se jednoduše zavřou do dveří a jste jako ve vězení.

 

Čištění poutacího příslušenství je hračkou z čističem hraček, který si můžete vybrat z naší nabídky zde

 

BONDAGE PLAY

 Výrobky Rimba jsou vyráběny s vysokými standardy kvality a vyráběny 100% v Evropě.

 

Sexuální požitky trochu jinak aneb sex s trochou hříchu. Drží Vás myšlenka mít nad svým partnerem/partnerkou více nadvlády? Nedokážete se zbavit vzrušení při myšlence, že je Váš sexuální objekt připoután k posteli a vy si tak s ním můžete dělat co Vás jen napadne? Tento nápad drží, věřte nevěřte, čím dál víc lidí.

Pouta jsou velmi oblíbenou sexuální hračkou. Jednoduchý a přitom tak geniální nápad jak si dopřát mnohem víc vášně. Upusťte fantazii i tomuto způsobu her a vyzkoušejte hned několik možností spoutání. Sexuální objekt může ležet na zádech a ruce mít za hlavou spoutané k čelu postele. To samé může být i při poloze na břiše. Pouta ovšem nabízí o možností spoutání ruky s nohou a nebo se připoutejte k sobě a užijte si jaké to je mít sex bez možnosti útěku.

 

Specifikace:

  • Uzávěry na suchý zip
  • Nastavitelná velikost
  • 100% polyester