Neohodnoceno

Pás cudnosti pro ženy s řetízkem

Sexy kožený pás cudnosti pro ženy s řetízkem přes intimní oblast. Nastavitelná velikost.

Skladem (1 ks)
Kód: 8718924224854
Značka: RIMBA
1 999 Kč –25 % 1 499 Kč
Kategorie: Pásy cudnosti
Barva: černá/stříbrná
Materiál: kov, kůže
Velikost : nastavitelná
Pás cudnosti pro ženy s řetízkem
Akce
1 999 Kč –25 %

Pás cudnosti pro ženy s řetízkem přes intimní oblast. Tyto kalhotky působí velice sexy a jejich odvážné provedení jistě nikoho nezklame.

Kalhotky pro cudnost jsou nastavitelné díky přezkám na bocích a zadku, takže si nemusíte dělat starosti z velikosti, protože jsou nastavitelné od velikosti 36 do velikosti 42. Má kovový řetízek v rozkroku, který můžete utáhnout a povolit díky prstenu nahoře.

 

BONDAGE PLAY

 

Výrobky Rimba jsou vyráběny s vysokými standardy kvality a vyráběny 100% v Evropě.

 

Dostaňte svou milenku pod kontrolu pomocí pásu cudnosti, ve kterém bez vašeho svolení nemůže svobodně rozhodovat o svých sexuálních potřebách. Jednoduše ji zamkněte a rozhodování dostaňte do svých rukou.

Je na Vás jestli pás cudnosti použijete pro dlouhodobější omezování svobody nebo pro zpestření sexuálních zážitků. Zamknout pás můžete na jak dlouho jen chcete a také můžete vyzkoušet jak dlouho to žena vydrží. Pás cudnosti může být pohodlný a vzrušující nebo také ponižující a omezující záležitostí.

Zamkněte ji, utište její potřeby, utište její vzrušení a touhy, ovládejte její orgasmy, ovládejte její sexuální život, ovládejte ji celou! Pás cudnosti je tu, aby muži měli šanci udržet ženskou touhu na uzdě.

 

Specifikace:

  • Kůže
  • Nastavitelné od velikosti 36 do 42