Neohodnoceno

Pás cudnosti - drátěná klec

Kovový pás cudnosti. Stříbrný drátěný vzhled. Dva upínací kroužky a zámek je součástí balení.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 8718924233061
Značka: RIMBA
899 Kč
Kategorie: Pásy cudnosti pro muže
Barva: stříbrná
Materiál: kov
Určení: pro muže
Velikost: 3,5 cm

Kovová klec cudnosti pro muže.

Tento pás cudnosti pro muže je vybaven dvěma upínacími kroužky a visacím zámkem.

Masivní klec na penis se kterou budou chutě Vašeho partnera jednoznačně pod kontrolou.

Ideální hračka pro živé noci BDSM bez omezení.

Čištění pásů cudnosti je hračkou z čističem hraček, který si můžete vybrat z naší nabídky zde

BONDAGE PLAY

 

Specifikace:

  • Materiál: Kov
  • Barva: stříbrná
  • Rozměry: Klec: 12 cm dlouhá. Prsten 1: průměr 45 mm. Prsten 2: průměr 35 mm.

 

Nejste v této pasáži úplně zběhlí hráči a ptáte se, jaký účel mají pásy cudnosti pro muže?

Způsob a účel použití pásů cudnosti pro muže je samozřejmě na fantazii každého z nás. My Vám ovšem můžeme dát pár inspirativních typů, v jakých situacích se pás cudnosti pro muže dá používat.

Úplně jako první si ale ujasněme, že pás cudnosti pro muže jasně určuje roli mezi ženou a mužem, tedy roli dominantní ženy se submisivním mužem. Proto ať už jste se rozhodli tento sexuální doplněk pořídit z role ženy, ujistěte se, že o to Váš protějšek opravdu stojí. Pásy cudnosti pro muže, není úplně vhodné pořizovat ze srandy či na začátku vztahu, kdy ještě pořádně nevíte, jaký sexuální vztah má vlastně protějšek, v tomhle případě muž, rád.

 

A teď přejděme k pár názorným ukázkám, kdy můžete pás cudnosti pro muže využít:

1.       Večeře ve dvou – Přivítáte svého partnera po příjezdu z práce, vložíte mu do rukou krásně zabalený dárek a oznámíte ,,Jdu se převléknout´´ Na dárku bude vzkaz, také se převlékni a za půl hodiny tě čekám u dveří. Partnerovi výrazy při rozbalení dárku, necháme už čistě na Vaší představivosti. Před odchodem doporučujeme partnera v předsíni ještě pěkně podráždit a u večeře si také nesmíte odpustit pár doteků pod stolem. Váš partner bude tak nadržený, že doma, po odemčení pásu cudnosti pro muže, zažijete divokou noc plnou vášně.

2.       Rodinná oslavaPozor, tohle použití pásu cudnosti pro muže, je pro odvážnější a nedoporučujeme zkoušet na první pokus. Váš partner slaví narozeniny a za chvíli má dorazit celá rodina. Vy mu, ale přece chcete popřát ještě před příchodem ostatních, protože pro něj máte dárek, který má zůstat jen mezi Vámi. Manžel dárek rozbalí a vy dodáte, běž na záchod a zamkni se, trochu si pohrajeme. Manžel odejde a po jeho návratu, už je doma několik dalších návštěvníků. Manželových rozpaků si ovšem všimnete jen vy. Zaručujeme Vám, že partnerovi bude celý den pěkné horko!