Neohodnoceno

Oboustranné tělové dildo pro páry - 36 cm

Oboustranné dildo pro sólový i párový sex. Žalud na obou koncích a použití vhodné jak vaginálně tak análně.

Skladem (> 5 ks)
Kód: 6959532301717
Značka: Baile Baile
999 Kč
Kategorie: Dilda
Barva: tělová
Délka: 36 cm
Materiál: PVC - tvrdší plast
Průměr: 4 cm
Vlastnosti: dvojité - oboustranné

Pokud hledáte jednoduché a přitom praktické oboustranné dildo, tak už hledat nemusíte. Zde ho pro vás nabízíme.

Realisticky vytvarované tělo s žaludem na každém konci tohoto dilda.

Velká ohebnost materiálu je výhodou, tím je vhodné pro vaginální a anální stimulaci zároveň nebo pro dvě vagíny při párovém sexu. 

 

Pro příjemnější penetraci použijte lubrikační gel z naší nabídky zde. 

Životnost pomůcky prodloužíte správným čištěním pomocí čističe hraček, který můžete také jednoduše nakoupit zde.

 

BAILE

Navrženo v USA s nejvyššími standardy kvality.

 

Oboustranná dilda jsou takovou specialitou mezi dildy. V nabídce je najdete také pod názvy dvojité dildo nebo double dildo. Za prvé jde o dilda, která jsou uzpůsobená pro dráždění ve vagíně i análu v jednom jediném okamžiku. Tato dilda jsou většinou vytvořena z chirurgického silikonu nebo gelu, aby byla snadno ohebná a jejich zavedení bylo snadné. Můžeme se také setkat i se skleněnými dildy, která jsou opravdu originální a ideální pro milování s vysokou dávkou ladnosti a krásy.  

Ženy, které znají přednosti análního sexu, dvojitá dilda milují. Vaginální stimulace je díky tlaku, který v jeden okamžik vytváří dildo v análním otvoru, mnohem intenzivnější. Bod G je totiž možné stimulovat jak z vagíny tak konečníku a stimulace z obou stran zároveň přináší absolutní rozkoš a velice hluboký orgasmus.

Za druhé jsou tu dilda pro lesbický sex. Tato dilda mají na každém konci žalud. Není přece nad to, když mohou obě partnerky použít jeden dokonalý umělý penis a uspokojit se současně. Tato dilda, pokud nejsou skleněná, lze samozřejmě ohnout a použít pro dráždění vagíny i análu najednou.

Výjimky v oboustranných dildech tvoří dilda, která stimulují vagínu uvnitř s klitorisem zároveň.

 

Specifikace:

  • Oboustranné - dvojité dildo
  • Realistické tělo a žalud
  • Tělová barva
  • Materiál: PVC
  • Celkové rozměry: 35,9 cm x 4,4 cm 

 

MATERIÁL VÝROBKU

 

EROTICKÉ POMŮCKY - DILDA Z PVC

Měkčené PVC je velice porézní materiál. Není možné ho vyvářet. Očištění je nejlepší desinfekčním mýdlem a vodou. Doporučujeme použít kondom nejlépe nelubrikovaný, který pokryje celou erotickou pomůcku. Lubrikanty jsou vhodné vodní a nedoporučuje se používat oleje.

PVC často obsahuje ftaláty jako změkčovadla, která se uvolňují do těla. Momentálně si prohlížíte jeden ze zdárných důkazů, že i bez ftalátů to jde. U výrobku vám zaručujeme, že je bez obsahu ftalátu, tudíž pro tělo bezpečný.